۱۸ اسفند ۱۳۹۷، ۱۱:۴۳
کد خبر: 83236513
T T
۰ نفر

نیكبخت: استقلال مدعی قهرمانی در لیگ برتر است

۱۸ اسفند ۱۳۹۷، ۱۱:۴۳
کد خبر: 83236513
نیكبخت: استقلال مدعی قهرمانی در لیگ برتر است

تهران- ایرنا-بازیكن پیشین استقلال گفت: استقلال با پیروزی مقابل نفت سلیمان به مدعی جدی قهرمانی در مسابقات لیگ برتر تبدیل شد و حالا می تواند با كمی هوشیاری به صدر جدول برسد.

«علیرضا واحدی نیكبخت» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استراحت به برخی بازیكنان اصلی در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان تصمیم بسیار درستی بود كه شفر اتخاذ كردو زیرا استقلال باید با تمام قدرت به مصاف نماینده امارات در لیگ قهرمانان آسیا برود.
وی افزود: استقلال با پیروزی مقابل نفت سلیمان به مدعی جدی قهرمانی در مسابقات لیگ برتر تبدیل شد و حالا می تواند با كمی هوشیاری به صدر جدول برسد.
بازیكن اسبق استقلال خاطرنشان كرد: استقلال علاوه بر این كه به نفت مسجد سلیمان یك گل زد موقعیت های بیشتری نیز برای گلزنی داشت اما آنها از دست رفت تا از یك پیروزی پرگل محروم شود.
نیكبخت درباره عماكرد وینفرد شفر بر روی نیمكت استقلال اظهار داشت: او در نیم فصل دوم عملكرد قابل قبولی داشته است و حالا با در اختیار داشتن ابزار لازم كه همان بازیكن محسوب می شود ثابت كرد مربی توانمدی است و امیدوارم بتواند این نتایج را با استقلال ادامه دهد.
وی ادامه داد: بازی با العین جدالی حساس برای آبی پوشان تهرانی محسوب می شود و آن ها كار سختی برابر نماینده امارات پیش رو دارند. هر دو تیم در بازی اول خود در لیگ قهرمانان آسیا شكست خورده اند و می خواهند شانس های صعودشان را برای رسیدن به مرحله بعدی این رقابت ها حفظ كنند.
پیشكسوت استقلال در پایان گفت: اگر استقلال اشتباهات بازی با الدحیل را تكرار نكند و بتواند از حمایت تماشاگران استقلالی بهره ببرد می تواند با كسب سه امیتاز كامل این مسابقه خودش را برای رسیدن به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا آماده كند.
ورزشی**م.ت**9118**

سرخط اخبار ورزش