۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۱:۲۲
کد خبر: 83230492
T T
۰ نفر
سود تسهیلات انبوه سازان مسكن با فناوری های جدید 17 درصد است

تهران- ایرنا- مدیرعامل بانك مسكن گفت: این بانك برای انبوه سازان مسكن كه از فناوری های جدید و مدیریت مصرف انرژی استفاده كنند تسهیلات با نرخ سود 17 درصد پرداخت می كند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، « ابوالقاسم رحیمی اناركی» روز دوشنبه در چهارمین جشنواره ملی آب در محل اتاق بازرگانی ایران افزود: بانك مسكن برای افرادی كه در ساخت مسكن از فناوری های نوین بهره بگیرند بالاترین میزان تسهیلات را پرداخت خواهد كرد.
مدیرعامل بانك مسكن، پرداخت این تسهیلات را در راستای تشویق به بهره گیری از روش های جدید و نوین برای مدیریت مصرف آب و انرژی در واحدهای مسكونی اعلام كرد.
رحیمی اناركی از ایجاد كمپین حمایت از بهینه سازی مصرف انرژی از سال گذشته با حمایت این بانك خبر داد و گفت: امسال نیز این اقدام بانك مسكن ادامه خواهد داشت.
«محمد حسین شریعتمدار» رئیس همایش ملی آب نیز در این مراسم از اعلام فراخوانی برای عموم مردم در باره راهكارهای مناسب برای مدیریت مصرف آب خبر داد.
وی گفت: این فراخوان از 20 اسفند همزمان با راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی آن آغاز بكار خواهد كرد.
شریعت مدار افزود: قرار است نظرات مردم در این فراخوان جمع آوری و با بررسی آنها بهترین راهكارهای مدیریت مصرف آب برای متولیان آب كشور ارسال شود تا مورد استفاده قرار گیرد.
رئیس همایش ملی اظهار داشت: راهكارهای مناسبی برای تشویق مردم برای شركت در این فراخوان در نظر گرفته شده كه در این زمینه اطلاع رسانی خواهد شد.
اقتصام*2078**1108**2022
۰ نفر