۱۰ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۰۸
کد خبر: 83227223
T T
۰ نفر
نفرات برتر مسابقات سراسری قرآن كریم سپاه در مشهد معرفی شدند

مشهد- ایرنا- سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن كریم كاركنان پایور و سربازان وظیفه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مشهد عصر جمعه با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

دبیر ستاد برگزاری این مسابقات به خبرنگار ایرنا گفت: عماد انوری، رضا رحیمی، مهران رحیمی و مهدی كشاورزی به ترتیب در بخش حفظ كل، 20، 15 و 10 جزء قرآن كریم به مقام نخست دست یافتند.
سرهنگ دوم پاسدار محمد دیانت افزود: آرش سوری، حسین رفیع پور، محمدحسین توفیق زاده، محمد دوانی و مسعود كریمی هم در بخش های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان، مفاهیم سطح یك و سطح دو مقام نخست را از آن خود كردند.
وی اظهار داشت: سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن كریم كاركنان پایور و سربازان وظیفه سپاه از هشتم اسفند با حضور 270 راه یافته به مرحله نهایی آغاز شده بود.
معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی ‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در مراسم پایانی این مسابقات گفت: ترویج فرهنگ قرآن و معنویت و جذب و توانمند سازی كمی و كیفی پاسداران در حوزه قرآن از جمله ماموریتهای مهمی است كه دنبال می كنیم.
سردار حسین محبی با بیان اینكه در سال آینده برنامه های بیشتری در حوزه قرآن پیش بینی شده است افزود: اگر به دنبال تقویت ولایتمداری و بصیرت افزایی هستیم باید جرعه نوش معارف قرآن باشیم.
7507 / 6053