۱۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۳۳
کد خبر: 83197412
T T
۰ نفر
بیمارستان امام (ره) كرج با مجوز سهامداران به فروش برسد

كرج - ایرنا - عضو شورای اسلامی استان البرز و شهر كرج با اشاره به مشكلات بیمارستان امام خمینی (ره ) كرج گفت: انتظار می رود این بیمارستان با كسب مجوز سهامداران به فروش برسد.

«بیمارستان امام خمینی (ره) كرج وابسته به بنیاد شهید و سازمان همیاری شهرداری ها از حدود 2 سال پیش دچار مشكلات درآمدی شده است.»
به گزارش ایرنا، حسین محمدی عصر دوشنبه در بیست و نهمین نشست شورای اسلامی استان البرز گفت: در حوزه بهداشت و درمان استان طی سال های اخیر فعالیت گسترده ای انجام شده و تعداد تخت ها به شكل قابل توجهی افزایش یافته اما وضعیت بیمارستان امام خمینی (ره) كرج نامناسب است.
وی ادامه داد: سئوال این است كه عمده سهامداران این بیمارستان شهرداری ها هستند و آیا سازمان همیاری شهرداری ها از سهامداران برای فروش این بیمارستان مجوز گرفته است ؟
این عضو شورای شهر كرج گفت: انتظار می رود استانداری البرز در این زمینه ورود كند و موضوع پیگیری شود.
وی با اشاره به طرح های جدید درمانی در كرج بیان داشت: موانع ساخت بیمارستان 500 تختخوابی كرج مرتفع و مجوز آن صادر شده است.
وی بیان داشت: قرار است این بیمارستان در سه سال آینده احداث شود و طبق بخشنامه و دستور العمل امكان كمك برای درمان بیماران خاص و پیشگیری از بیماری های مسری در استان البرز فراهم است .
محمدی گفت: طبق بررسی های علمی پنج درصد مرگ و میرها ناشی از آلودگی هوا و متاثر از ترافیك است.
وی اظهار داشت : 40 درصد اتوبوس ها دود زا هستند و باید در این زمینه چاره جویی كرد.
7410/ 6155

سرخط اخبار استان‌ها