۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۲:۵۹
کد خبر: 83186760
T T
۰ نفر
نمایشگاه بین المللی نفت و صنایع وابسته در ساری برگزارمی شود

ساری- ایرنا- نخستین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع وابسته اواخر بهمن ماه با مجوز وزارت نفت در مازندران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مدیر اجرایی این نمایشگاه روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: تاكنون 56 شركت داخلی و خارجی برای حضور در این رویداد اقتصادی كه در ساری برپا می شود، اعلام آمادگی كردند.
رضا سیا منصوری افزود: تاكنون حضور شركت هایی از كشورهای ' سی آی اس ' شامل روسیه، آذربایجان،قزاقستان، قرقیزستان، ارمنستان ، لهستان و اسلواكی در این نمایشگاه قطعی شده است.
وی گفت كه نمایشگاه در فضایی به مساحت 6 هزار متر مربع و در 120 غرفه برپا می شود كه 40 درصد از مساحت آن برای شركت های خارجی فعال در زمینه نفت و گاز و صنایع وابسته اختصاص یافته است.
مدیرعامل نمایشگاه نیاوران ساری دلیل برگزاری این نمایشگاه را معرفی بستر سرمایه گذاری در حوزه نفت و گاز ایران برای شركت روسی به خصوص كشورهای سی آی اس بیان كرد.
منصوری گفت: جمهوری اسلامی روابط سیاسی خوبی با كشورهای سی آی اس دارد و مازندران با داشتن ارتباط دریایی با این كشورها و سه بندر بویژه امیرآباد می تواند مبادلات خود را در زمینه نفتی با این كشور افزایش دهد.
وی زمان آغاز به كار این نمایشگاه را سی ام بهمن اعلام كرد و گفت كه وزارتخانه های نفت، صنعت، معدن و تجارت، امور خارجه و استانداری مازندران در برگزاری آن همكاری دارند.
6982/1654
۰ نفر