۲۷ دی ۱۳۹۷، ۱۸:۰۰
کد خبر: 83174615
T T
۰ نفر
دلسوزان نظام و جوانان بسیجی در فضای مجازی حضور جدی داشته باشند

تهران-ایرنا-معاون اجرایی ارتش گفت: باید همه دلسوزان نظام، مخصوصا جوانان بسیجی وفادار و با ایمان در فضای مجازی حضور جدی داشته باشند و به مقابله با حركات دشمن بپردازند.

به گزارش روز پنج شنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ محمد محمودی معاون اجرایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دومین گردهمایی بسیجیان كوی‌های سازمانی ارتش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهادت جمعی از خدمتگزاران نیروی هوایی ارتش در حادثه هواپیمایی 707 گفت: این شهدا رزمندگان خط مقدم جنگ اقتصادی با دشمن بودند.
وی با اشاره به سالروز خروج محمد رضا پهلوی از كشور گفت: 26 دی ماه روز خاطره انگیزی برای ملت عزیز در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران است و این روز مقدمه ای برای برچیده شدن نظام 2500 ساله شاهنشاهی در ایران بود.
معاون اجرایی ارتش در بخش دیگری از سخنان خود به برخی مشكلات فضای مجازی اشاره كرد و گفت: یكی از موضوعات مهمی كه در فضای مجازی با آن روبرو هستیم شایعه پراكنی است، در شایعات حقوق اجتماعی عده‌ای پایمال می‌شود و به حیثیت افراد بی گناه خدشه وارد می شود.شایعه سازی و پخش خبر كذب، رفتاری منافقانه است كه باید توجه جدی به این امر داشته باشیم.
وی با اشاره به سخنان فرماندهی معظم كل قوا مبنی بر تلاش دشمنان در فضای مجازی برای دروغ پردازی و شایعه سازی خاطرنشان كرد: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دشمن هجمه های سنگینی علیه نظام اسلامی در حوزه رسانه ای انجام می دهد كه باید با هوشیاری با این اخبار برخورد كرد.
امیر سرتیپ محمودی با تأكید بر لزوم حضور آگاهانه در فضای مجازی تصریح كرد: هجمه و حمله های دشمن در فضای مجازی نباید بی پاسخ بماند و لازم است همه دلسوزان نظام مخصوصا جوانان بسیجی وفادار و با ایمان در فضای مجازی حضور جدی داشته باشند و به مقابله با حركات دشمنان بپردازند.
**9121**1601**
۰ نفر

سرخط اخبار جامعه