۲۰ آذر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۸
کد خبر: 83130381
T T
۰ نفر
آمریكا با حربه ایران هراسی 800 میلیارد دلار اسلحه فروخت

تهران- ایرنا- معاون هماهنگ كننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: استكبار جهانی با حربه ایران هراسی 800 میلیارد دلار اسلحه در منطقه فروخت و منابع كشورهای اسلامی را غارت كرد.

به گزارش خبرنگار دفاعی ایرنا، امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» امروز- سه شنبه - در اختتامیه سی ‌و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن كریم كه در ستاد آجا برگزار شد، اظهار داشت: استكبار جهانی پس از پیروزی انقلاب تاكنون تلاش كرده تا با ترور، جنگ تحمیلی، اختلافات قومی و مذهبی، تحریم و شبیخون فرهنگی مانع از پیشرفت نظام‌ مقدس جمهوری اسلامی ایران شود.
وی با بیان این كه آمریكا به دنبال رسیدن به منافع نامشروع خود در پیش از انقلاب در ایران است، تصریح كرد: استكبار جهانی با حربه ایران هراسی 800 میلیارد دلار اسلحه در منطقه می‌فروشد و منابع كشورهای اسلامی را به غارت می‌برد.
معاون هماهنگ‌كننده ارتش تاكید كرد: نفوذ ایران در منطقه، معنوی و اسلامی است، ما هیچ‌گاه به دنبال تصرف سرزمین دیگری نبوده و نیستیم.
دریادار سیاری با یادآوری این كه دشمن به دنبال جنگ اقتصادی و فرهنگی با ملت ما و ایجاد بی ثباتی در كشور است، عنوان كرد: دشمن با استفاده از جنگ نرم می‌خواهد فكر ما را تغییر تا دیگر انقلابی نیندیشیم، وقتی فكر عوض شود، عمل هم تغییر می یابد.
وی تاكید كرد: هزینه‌های جنگ سخت زیاد است اما جنگ نرم هزینه‌های چندانی برای دشمنان ندارد، استكبار فكر می‌كند كه ما نیاز به قیم و بزرگ تر داریم؛ آنها نمی‌خواهند عظمت ملت ایران را باور كنند.
معاون هماهنگ‌كننده ارتش به اهمیت توجه به علوم قرآنی اشاره و خاطرنشان كرد: باید با تكیه بر آموزه های قرآنی در برابر تمام حیله های دشمن همچون ترور و تحریم ایستادگی كنیم.

**سبك زندگی غیر اسلامی به زندگی اسلامی تبدیل می شود
رییس عقیدتی سیاسی ستاد ارتش نیز در این مراسم گفت: سبك زندگی غیر اسلامی با ورود مباحث قرآنی به سبك زندگی اسلامی تبدیل می‌شود.
حجت الاسلام و المسلمین حسین صنعت پور با بیان این كه ارتش در مباحث دینی در سراسر كشور پیشتاز است، افزود: ارتش سازمان منحصر به فردی است كه توانسته 38 دوره مسابقات قرآن كریم را برگزار كند.
سیام*9612*1336
۰ نفر

سرخط اخبار سیاست