۲۶ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۱۸
کد خبر: 83102482
T T
۰ نفر
پایداری ملت ایران در راه دفاع از ارزشها زمینه ساز ظهور است

قم - ایرنا - تولیت مسجد مقدس جمكران گفت: پایداری ملت ایران در راه دفاع از ارزش های اسلام ناب و پیروی از نایب امام زمان(عج) زمینه ساز ظهور است و این حقیقت با نابودی آمریكا ، اسرائیل غاصب و ستمگران غرب و شرق به انجام خواهد رسید.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین محمد حسن رحیمیان روز شنبه درآیین تجدید بیعت با امام زمان در مسجد مقدس جمكران به مناسبت سالروز به امامت رسیدن آن حضرت افزود: نهم ربیع الاول بهترین فرصت زمانی برای تجدید عهد و پیمان با امام زمان(عج) است.
وی ادامه داد: امروز شمار زیادی از منتظران در مسجد جمكران جمع شده اند تا سربازی خود را به امام زمان(عج) نشان دهند و این تجلی دعای عهدی است كه مشتاقان ظهور هر روز آن را زمزمه می كنند.
وی بیان كرد: در این روز عزیز، عهد خود با امام زمان (عج) را تجدید می كنیم و پیمان می بندیم كه تا جان در بدن داریم در مسیر رضایت ایشان گام برداریم.
رحیمیان ادامه داد: همان گونه كه رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ پیروزی انقلاب اسلامی نمونه ای اطمینان بخش برای ظهور امام زمان (عج) است و شعارهایی كه آن حضرت بر سر دست گرفته و عمل خواهد كرد، امروز از جمله شعارهای ماست.
آیین تجدید بیعت با امام زمان(عج) امروز با حضور سردار سرلشكر یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده كل قوا، استاندار قم، نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مسئولان استان، نیروهای نظامی و بیش از هفت هزار تن از مشتاقان ظهور به مناسبت نهم ربیع الاول، سالروز به امامت رسیدن حضرت مهدی (عج) در مسجد مقدس جمكران، برگزار شد.
7405/ 6133/

سرخط اخبار استان‌ها