۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۲۰:۰۷
کد خبر: 83100056
T T
۰ نفر
سرمربی شهرداری تبریز: هماهنگی تیم با گذشت زمان بیشتر می شود

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز با اشاره به كسب اولین برد بازیكنانش مقابل تیم شهرداری ارومیه در لیگ برتر، گفت: شاگردانم با گذر زمان به هماهنگی لازم دست می یابند.

به گزارش ایرنا، عادل بناكار شامگاه چهارشنبه پس از پیروزی تیمش مقابل شهرداری ارومیه در جمع خبرنگاران افزود: در فصل های قبل، دیدار تیم های شهرداری تبریز و ارومیه در رده های بالای جدول برگزار می شد و هواداران بی شماری در سالن مسابقات حاضر می شدند.
بناكار یادآوری كرد: دیدار امروز این 2 تیم در حالی برگزار شد كه هر یك از آنها در رده های پایین جدول بوده و موفق به كسب پیروزی نشده بودند كه خدا را شكر بازیكنان تیم شهرداری تبریز توانستند با پیروزی 3 بر صفر تیم مقابل را شكست دهند و اولین برد خود را بدست آورند.
سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز ادامه داد: بازی امروز از لحاظ فنی در حد انتظار و بالا نبود و امیدوارم تیم های والیبال آذربایجان به رغم اینكه از قطب های والیبال كشور هستند، بتوانند انتظارات مردم و هواداران خود را برآورده كنند.
وی همچنین در پاسخ به این سوال كه آیا هواداران می توانند به آینده تیم والیبال شهرداری تبریز امیدوار باشند، اظهار داشت: با وجود اینكه بودجه تیم نسبت به فصل قبل كم شده است، بازیكنان تیم به غیر از امیر حسینی و شریفات تقریبا جوان و بومی هستند و برای هماهنگی و كسب تجربه به زمان نیاز داریم تا در این راه موفق شویم.
گفتنی است سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در نشست خبری حاضر نشد.
تیم والیبال شهرداری تبریز امروز مقابل تیم همنام ارومیه ای خود با برد سه بر صفر اولین بردش را در لیگ برتر والیبال باشگاه های كشور به دست آورد ولی همچنان در رده یازدهم جدول لیگ برتر جای دارد.
9853/518

سرخط اخبار ورزش