۲ شهریور ۱۳۹۷، ۲۱:۵۸
کد خبر: 83010626
T T
۰ نفر

آتش سوزی كارگاه شارژ سیلندر درقم اطفا شد

۲ شهریور ۱۳۹۷، ۲۱:۵۸
کد خبر: 83010626
آتش سوزی كارگاه شارژ سیلندر درقم اطفا شد

قم – ایرنا – مدیرعامل سازمان آتش نشانی قم با اشاره به حریق گسترده در كارگاه شارژ سیلندر گاز در این شهر گفت: با اقدام به موقع ماموران آتش نشانی این آتش سوزی قبل از سرایت به خانه های اطراف كنترل و اطفا شد.

عباس جعفری جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در ساعت 19:13 دقیقه عصر امروز گزارش حریق در یك كارگاه غیرمجاز شارژ سیلندر گاز LPG در خیابان سلامت به مركز فرماندهی آتش نشانی قم اطلاع داده شد كه با سرعت عمل ماموران آتش نشان های اعزامی از نزدیكترین ایستگاه به محل، در ساعت 19 و 14 دقیقه اولین تیم در محل حادثه حضور داشتند.
وی با اشاره به شدت آتش سوزی در این كارگاه ادامه داد: بر اثر این آتش سوزی 260 سیلندر 11 كیلوگرمی و چندین عدد سیلندر 5 كیلویی طعمه حریق شده بودند كه بر اثر این آتش سوزی چند عدد از این سیلندرها طی عملیات اطفا حریق دچار انفجار شد.
مدیرعامل آتش نشانی قم با بیان اینكه 2 دستگاه نیسان و 3 دستگاه موتور سیكلت بر اثر این به طور كامل دچار حریق شده و از بین رفتند گفت: با اقدام های به موقع ماموران آتش نشانی و حضور 11 دستگاه سنگین اطفا حریق و 2 دستگاه آب رسان در این عملیات، از سرایت آتش به خانه های اطراف جلوگیری شد و تنها 2 خانه مجاور این كارگاه دچار دودگیری شدند.
جعفری با اشاره به مصدوم شدن 2 آتش نشان در جریان عملیات اطفا حریق اظهار داشت: مصدومیت این آتش نشانان جدی نیست ضمن اینكه خوشبختانه هیچ یك از ساكنان محل نیز در جریان این آتش سوزی دچار مصدومیت نشدند.
وی اظهار داشت: حریق به طور كامل كنترل شده و ماموران آتش نشانی هم اكنون مشغول ایمن سازی منطقه هستند و امیدواریم تا ساعتی دیگر ایمن سازی منطقه نیز به اتمام برسد.
7404/ 6133/

سرخط اخبار استان‌ها