۲۵ مرداد ۱۳۹۷،‏ ۱۲:۳۵
کد خبر: 83003093
۰ نفر
40 نفر در پارتی شبانه بیرجند دستگیر شدند

بیرجند - ایرنا - معاون دادستان عمومی و انقلاب مركز خراسان جنوبی گفت: 40 جوان و نوجوان كه در پارتی شبانه حضور داشتند با حضور و دستور به موقع قاضی ویژه مبارزه با مفاسد اجتماعی و ماموران انتظامی در حومه شهر بیرجند دستگیر شدند.

محمدرضا اعراب شیبانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: میانگین سنی متهمان بین 20 تا 35 سال بود كه از این تعداد 16 مرد و 24 زن حسب مشاهدات عینی قاضی با اتهام شرب و نگهداری خمر و سایر مفاسد اجتماعی در شب های اخیر دستگیر شدند.
وی گفت: كمیسیون مبارزه با مفاسد اجتماعی استان به ریاست دادستان مركز استان، اعضای محاكم قضایی و ستاد امر به معروف و نهی از منكر تشكیل شده است كه مفاسد و آسیب های اجتماعی به صورت كاملا فنی در آن رصد و پیگیری می شود.
معاون دادستان بیرجند اظهار داشت: مفاسد اجتماعی استان در این كمیسیون پیگیری و با همكاری و مشاركت اعضا در مورد برخورد بازدارنده با مفاسد تصمیم گیری می شود.
وی گفت: خانواده ها از فرزندان خود مراقبت كنند زیرا در قریب به اتفاق جشن های شبانه(پارتی) افراد اقدام به شرب خمر و استفاده از روانگردان ها می كنند كه این جشن ها از حالت یك جشن ساده خارج می شود.
اعراب شیبانی افزود: این پرونده به قید فوریت و با تاكید دادستان در شعبه اول دادیاری دادگاه عمومی و انقلاب بیرجند توسط قاضی ویژه مبارزه با مفاسد اجتماعی رسیدگی می شود.
3215*3028