۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۱۲
کد خبر: 82982683
T T
۰ نفر
قاچاقچیان خودرو دربوشهر 300 میلیارد ریال جریمه شدند

بوشهر-ایرنا-مدیركل تعزیرات حكومتی استان بوشهرگفت:با بررسی پرونده 90 خودرو وارداتی قاچاق در این استان متخلفان به پرداخت 300 میلیارد ریال جریمه محكوم شدند.

به گزارش ایرنا، زهرا افضلی‌نیا روز پنجشنبه در برنامه «مردم پرسشگر و مسئولان پاسخگو» دربوشهر افزود: اداره كل تعزیرات حكومتی استان بوشهر در این ارتباط با متخلفان اقتصادی، صنفی و دیگر حوزه‌ها بدون اغماض برخورد و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی كند.
وی بیان كرد: برای تحقق این مهم یكی از برنامه‌های مهم اداره كل تعزیرات حكومتی اجرای گشت‌های مشترك و سركشی به فروشندگان است كه در همه بخش‌ها انجام می‌شود.
افضلی نیا ادامه داد: تخلف نانوایی‌ها از مهمترین موضوع های مورد رسیدگی است كه در این ارتباط تعزیرات حكومتی بوشهر ماهانه بین پنج تا 15 پرونده تخلف نانوایی ها را رسیدگی می كند.
وی بیان كرد: بررسی مستمر از این واحدهای صنفی باعث شده تا شاهد روند كاهش تخلف نانوایی ها در سطح استان باشیم.
افضلی‌نیا در بخش دیگری از صحبت های خود اظهارداشت: درج نشدن قیمت بر روی كالاها نوعی تخلف محسوب می شود و در این ارتباط از ابتدا سال جاری تاكنون 25 واحد صنفی در بوشهر محكوم به جریمه نقدی شدند.
وی تاكید كرد: واحدهای یاد شده در صورت تكرار تخلف تعطیل و پروانه كسب آنها باطل می شود.
افضلی نیا یادآورشد: با هدف كنترل قیمت ها گشت‌های مشترك برای بررسی انبارهای كالا و اجناس در استان بوشهر راه اندازی شده است.
وی افزود: در این راستا علاوه بر سامانه 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت، سامانه 135 اداره كل تعزیرات حكومتی استان بوشهر با هدف رسیدگی به گزارش و شكایت‌های مردمی در استان بوشهر راه‌اندازی شده است.
7212/6045

سرخط اخبار استان‌ها