۱۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۵۵
کد خبر: 82959186
T T
۰ نفر

مدیران 2 گروه غیراخلاقی در تلگرام دستگیر شدند

۱۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۵۵
کد خبر: 82959186
مدیران 2 گروه غیراخلاقی در تلگرام دستگیر شدند

همدان- ایرنا- رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات همدان اظهار داشت: 2 تن از گردانندگان اصلی گروه‌های تلگرامی به علت انتشار محتوای غیراخلاقی شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا سرهنگ فیروز سرخوش نهاد بیان كرد: به تازگی در پیام رسان‌ تلگرام، گردانندگان اصلی 2 گروه شناسایی شدند كه اعضای آن مبادرت به انتشار محتوای غیر اخلاقی و ترویج فرهنگ ابتذال می‌كردند.
وی افزود: با شناسایی صفحات غیراخلاقی، تلاش برای احراز هویت واقعی گردانندگان اصلی صفحات یاد شده به صورت ویژه در دستوركار این پلیس قرار گرفت.
رئیس پلیس فتا همدان اضافه كرد: با بررسی های فنی و پلیسی انجام شده مدیران اصلی صفحات غیراخلاقی در پیام‌رسان تلگرام شناسایی و با دریافت مجوزهای لازم قضایی، در یك عملیات غافلگیرانه در شهرستان ملایر دستگیر و به پلیس فتا انتقال داده شدند.
سرهنگ سرخوش نهاد ادامه داد: متهمان اعتراف كردند كه با نام كاربری مشخصی در شبكه‌‌ اجتماعی تلگرام، از مدت‌ها قبل یك گروه غیراخلاقی ایجاد كرده و لینك آن را در گروه‌های غیراخلاقی دیگر كه عضو بودند انتشار دادند و خود و اعضای گروه در آن اقدام به انتشار مطالب می‌كردند.
وی گفت: رصد و پایش فضای‌ مجازی یكی از اصلی‌ترین وظایف پلیس فتا است بنابراین به آن دسته از افرادی كه در پوشش شبكه‌های اجتماعی، اخلاق و عفت عمومی جامعه را هدف دادند بدون اغماض برخورد می شود.
7526/2090

سرخط اخبار استان‌ها