۲۷ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۰۵
کد خبر: 82944657
T T
۰ نفر
شماری از مردم ایرانشهر در مقابل فرمانداری تجمع كردند

زاهدان- ایرنا- حدود 50 نفر از مردم ایرانشهر در اعتراض به تعرض انجام شده به تعدادی از دختران این شهرستان در مقابل فرمانداری تجمع كردند و خواهان اشد مجازات برای ربایندگان شدند.

به گزارش ایرنا، تجمع كنندگان كه زن و مرد بودند از فرماندار ، مسئولان امنیتی و قضایی خواستند تا متهمان و متجاوزان را در اسرع وقت دستگیر كنند و به مجازات برسانند.
یكی از دختران تجمع كننده گفت: متاسفانه دختران از امنیت لازم برخوردار نیستند و در شهر نمی توانند به راحتی و با آرامش تردد و مسئولان باید امنیت را برقرار كنند.
معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر با حضور در جمع معترضان گفت: با تلاش دستگاه قضایی، نیروهای امنیتی ،انتظامی و اطلاعاتی سر نخ هایی بدست آمده است و عوامل مورد نظر تحت تعقیب هستند.
نبی بخش داودی افزود: یك نفر در این رابطه دستگیر شده و مطمئن باشید با عوامل این ناامنی بر اساس قانون برخورد خواهد شد.
یكی از معترضان نیز تهدید كرد: اگر تا پنج روز آینده عوامل دستگیر و اعدام نشوند خودمان سلاح در دست گرفته و با آنان برخورد خواهیم كرد.
به گزارش ایرنا، امام جمعه مسجد نور اهل سنت ایرانشهر در خطبه های نماز عید فطر ادعا كرده بود: فرد دستگیر شده تاكنون اعتراف كرده بود كه به 41 دختر تجاوز كرده است.
این در حالیست كه دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر این ادعا را رد كرده و گفته است: از مردم انتظار داریم اجازه دهند دستگاههای امنیتی و قضایی در فضایی آرام و بر اساس قانون با مخلان امنیت برخورد كنند.
3042 **6081

سرخط اخبار سیاست