۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۷
کد خبر: 82944083
T T
۰ نفر

كولاكوویچ: معروف با قلب خود بازی كرد

۲۶ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۷
کد خبر: 82944083
كولاكوویچ: معروف با قلب خود بازی كرد

تهران- ایرنا- «ایگور كولاكوویچ» سرمربی تیم ملی والیبال ایران، بعد از شكست تیم لهستان با تمجید از كاپیتان تیمش گفت: معروف با قلب خود برای ما بازی و در جریان بازی از همه بازیكنان به ویژه جوانترها حمایت كرد.

به گزارش ایرنا، فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران روز شنبه به نقل از كولاكوویچ نوشت: جوانان ایران باز هم ثابت كردند قابل اعتماد هستند؛ در این دیدار دو بازیكن اصلی و با تجربه خود را در اختیار نداشتیم و دو بازیكن جوان یعنی «مرتضی شریفی» و «پوریا یلی» را جانشین این دو كردیم. بازیكنان جوان ما دوباره ثابت كردند كه ما می توانیم به جوانان خود اعتماد كنیم.
سرمربی تیم ملی خاطر نشان كرد: ما دو باخت در روسیه داشتیم و می خواستیم كه با این برد به شرایط خوب برگردیم و حالا امیدواریم شرایط خوب ما ادامه داشته باشد.
«سعید معروف» كاپیتان تیم ملی والیبال ایران نیز اظهار داشت: بازیكنان جوان ما عملكرد درخشانی را از خود به نمایش گذاشتند. به اینجا آمدیم تا با بهترین تیم های جهان رویاروی شویم. هر دو تیم پیش روی قدرتمند هستند، اما در دو مسابقه بعدی هم مثل امروز با تمام قوا به میدان خواهیم رفت.
«مهدی مرندی» دیگر بازیكن تیم ملی والیبال ایران نیز بعد از پیروزی مقابل لهستان با اشاره به طراوت تیم ملی، تصریح كرد: این برد را به همه مردم تبریك می گویم و خوشحالم كه قسمتی از شادی مردم ایران بودیم. بازی بسیار خوبی داشتیم و حریف را خوب آنالیز كرده بودیم. ما همیشه دیدار نزدیك با لهستان داریم و خدا را شكر كه امروز نیز برنده بودیم.
وی در خصوص دیدار برابر صربستان خاطرنشان كرد: هر بازی شرایط خود را دارد و صربستان نیز با تمام ستاره های خود به اینجا آمده است. امیدوارم فردا با انگیزه در زمین ظاهر شویم.
ورزشی**3991**2024**1368
۰ نفر