۲ خرداد ۱۳۹۷، ۹:۵۱
کد خبر: 82923549
T T
۰ نفر
استاندار گلستان مدیران برخی دستگاه ها را منصوب كرد

گرگان- ایرنا – استاندار گلستان در ادامه روند انتخاب برخی مدیران استانی و شهرستانی، حكم انتصاب پنج نفر دیگر را در سمت های گوناگون حوزه استانداری امضا كرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا سید مناف هاشمی در این احكام؛ حبیب الله سیفی را به عنوان سرپرست اداره كل امنیتی و انتظامی استانداری، مجتبی جمالی را به عنوان سرپرست دفتر مدیریت بحران استانداری و سید خالق سجادی را به عنوان سرپرست دفتر مدیریت عملكرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری معرفی كرده است.
استاندار گلستان در احكام دیگری؛ حاجی نظر شیرمحمدلی را به عنوان سرپرست بخشداری داشلی برون شهرستان گنبدكاووس و سید صادق شیرنگی را به عنوان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان علی آباد منصوب كرد.
در این احكام آمده كه امید است با اتكال به خداوند متعال در اجرای فرامین مقام معظم رهبری و تحقق سیاستهای دولت تدبیر و امید، با رعایت قانون مداری و اعتدال و بهره گیری از تجربیات ارزنده در تنظیم برنامه ها و برقراری تعامل سازنده با همه عناصر موثر درون و برون سازمانی با هماهنگی اینجانب در جهت دستیابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.
به گزارش ایرنا استاندار گلستان چند روز قبل هم سرپرست فرمانداری گرگان، سرپرست معاونت فرمانداری كردكوی، سرپرست معاونت فرمانداری كلاله، سرپرست بخشداری وشمگیر شهرستان آق ‌قلا، سرپرست بخشداری مركزی رامیان و سرپرست معاونت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری را معرفی كرده بود.
سیدمناف هاشمی 19 مهرماه سال 96 استاندار گلستان شد، او پس از سید ابراهیم درازگیسو، علی اصغر احمدی، محمدهاشم مهیمنی، علی محمد شاعری،یحیی محمودزاده،جواد قناعت و حسن صادقلو، هشتمین استاندار این استان شمالی است.
گلستان نام جدید سرزمین تاریخی است كه تا سال 1376 بخشی از استان مازندران بود، اما در آن سال به صورت استانی مستقل درآمد و شهرستان گرگان به عنوان مركز آن برگزیده شد.
3091/1648