۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۰۱
کد خبر: 82904977
T T
۰ نفر

مسابقات رتبه بندی دوچرخه سواری خراسان رضوی برگزار شد

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۰۱
کد خبر: 82904977
مسابقات رتبه بندی دوچرخه سواری خراسان رضوی برگزار شد

مشهد- ایرنا- نخستین مرحله مسابقات رتبه بندی دوچرخه سواری سرعت خراسان رضوی روز جمعه در پیست مجموعه ورزشی ثامن الائمه (ع) مشهد برگزار شد.

دبیر هیات دوچرخه سواری خراسان رضوی به خبرنگار ایرنا گفت: در مسابقات سرعت تیم اسپرینت، هفت تیم و در مسابقات بخش كایرین 45 دوچرخه سوار شركت كردند.
مجید روح پرور افزود: در بخش تیم اسپرینت بزرگسالان، هیات دوچرخه سواری نیشابور، طرقبه شاندیز و فروشگاه رودی به ترتیب اول تا سوم شدند.
وی اظهار كرد: در بخش تیمی نوجوانان نیز خیام نیشابور، آسمان آبی و هیات دوچرخه سواری نیشابور به ترتیب اول تا سوم شدند.
وی گفت: در بخش تیمی جوانان هم آسمان آبی و هیات دوچرخه سواری نیشابور مقام های اول و دوم را به دست آوردند.
روح پرور افزود: در بخش مسابقات كایرین هم در رده بزرگسالان، محمد دانشور، احمد نصرآبادی و ایمان انصاری به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.
وی اظهار كرد: نیما كامكار، معین سعید و علی بذرافشان نیز در بخش جوانان اول تا سوم شدند و در بخش نوجوانان، ابوالفضل امین الرعایا، سینا غلامی و سهیل عشقی مقام های اول تا سوم را كسب كردند.
وی همچنین گفت: در بخش سرعت بانوان نیز روز پنجشنبه 18 ركابزن در مسافتهای 200 و 500 متر و 2 كیلومتر به رقابت پرداختند كه در بخش بزرگسالان و جوانان در مسافت 200 متر، افسانه سجادی و لیلا حیدری و در 500 متر، مهناز حقانی و لیلا حیدری به مقام های نخست دست یافتند.
روح پرور افزود: در مسافت 2 كیلومتر سرعت نیز آزاده مزاری در رده بزرگسالان و پارمیدا نیكفر در رده جوانان به مقام نخست دست یافتند.
وی از برگزاری مسابقه بزرگ دوچرخه سواری رشته كوهستان بانوان در روز جمعه خبر داد و گفت: 20 ورزشكار از استانهای خراسان رضوی، تهران و كرمان در این مسابقات حضور داشتند كه به ترتیب مونا فرحبخشیان از تهران، آزاده مزاری از خراسان رضوی و مریم زابلی پور از كرمان به ترتیب نفرات اول تا سوم شدند.
3221/ 7507 / 6053