۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۳۷
کد خبر: 82834611
T T
۰ نفر

سقوط بهمن در جاده كرج - چالوس

۲۸ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۳۷
کد خبر: 82834611
سقوط بهمن در جاده كرج - چالوس

كرج - ایرنا - رییس پلیس راه البرز از سقوط بهمن در جاده كرج - چالوس در محدوده این استان خبر داد و به رانندگان توصیه كرد هنگام تردد از این مسیر نهایت دقت را داشته باشند.

سرهنگ رضا گودرزی روز شنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: سقوط بهمن درمنطقه وارنگه رود درمحدوده سه راهی دیزین رخ داد و ماموران راهداری به سرعت عملیات پاكسازی را آغاز كردند.
وی ادامه داد: سقوط بهمن هیچ گونه خسارت جانی و مالی نداشته است.
وی گفت: ماموران راهداری، پلیس راه و هلال احمر در مناطق مختلف جاده كرج -چالوس برای خدمات رسانی به مردم مستقر هستند.
سرهنگ گودرزی ادامه داد: با توجه به احتمال سقوط بهمن در این محور، مسافران در محدوده های بهمن گیر به ویژه در محدوده سه راه دیزین و خرگوشدره توقف نكنند.
گودرزی ادامه داد: همراه داشتن زنجیر چرخ دراین شرایط الزامی است و رانندگان استفاده از زنجیرچرخ را باید آموزش ببینند، چرا كه آشنا نبودن به این موضوع علاوه بر سختی برای راننده سبب ترافیك سنگین درجاده ها می شود.
رییس پلیس راه البرز افزود: علاوه بر زنجیر چرخ سالم بودن بخاری و برف پاك كن از موارد مهمی است كه رانندگان بایدمدنظر قراردهند.
وی یادآور شد: همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای كافی از دیگر توصیه های پلیس راه به رانندگان است.
گودرزی گفت: پلیس راه استان البرز با آمادگی كامل درتمام راه های این استان برای هرگونه خدمات امدادی و انتظامی در محل های مورد نظرمستقر شده است.
به گزارش ایرنا، استان البرز دارای یك هزار و 450 كیلومتر آزادراه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است كه 18 درصد ترافیك جاده ای كشور مربوط به راه های این استان است.
نیمی از جاده 150 كیلومتری كرج -چالوس درمحدوده استان البرز قراردارد.
2098/1535خبرنگار: مریم صوفی **انتشار دهنده:داریوش غفاری
۰ نفر