۲۵ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۱۳
کد خبر: 82831440
T T
۰ نفر
لغو 8 پرواز فرودگاه گرگان به دلیل شرایط جوی

گرگان - ایرنا - مدیر كل فرودگاه های گلستان گفت: به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی و كاهش دید خلبان؛ شب گذشته هشت پرواز ورودی و خروجی از فرودگاه بین المللی گرگان لغو شد و 2 پرواز در تهران به زمین نشست.

رامین آذری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار كرد: شرایط جوی ناشی از بارش ها و مه غلیظ شامگاه سه شنبه، دید خلبان را در باند فرودگاه گرگان به كمتر از 400 متر كاهش داده بود.
وی ادامه داد: در این پیوند پرواز شماره 639 شركت هواپیمایی آسمان و پرواز شماره 7102 شركت هواپیمایی كیش از مبدا زاهدان و كیش به گرگان در ساعت مقرر انجام شد، اما به دلیل شرایط جوی نامساعد مركز گلستان، این 2 پرواز در فرودگاه مهرآباد تهران به زمین نشست.
آذری گفت: شب گذشته پروازهای شركت هواپیمایی آسمان به شماره 638 به مقصد زاهدان، شماره 637 از مبدا مشهد، شماره 633 به مقصد تهران، شماره 634از مبداء تهران و شماره 635 به مقصد تهران نیز لغو شد.
به گفته وی؛ پروازهای شماره 1294 و 1295 شركت هواپیمایی قشم نیز به دلیل شرایط نامساعد جوی در فرودگاه بین المللی گرگان با مبدا تهران و گرگان لغو شد.
وی تصریح كرد: پرواز شماره 7103 شركت هواپیمایی كیش نیز از فرودگاه گرگان به مقصد جزیره كیش لغو شده است.
آذری همچنین از مسافران خواست كه جهت اطلاع از آخرین وضعیت پرواز خود با شماره تلفن ۱۹۹ و ۰۱۷۳۱۲۲۰۱۹۹ تماس بگیرند.
بارندگی از روز گذشته در مناطق مختلف گلستان آغاز شد، این بارش ها امروز همراه با برف در مناطق كوهستانی، مه و وزش باد ادامه دارد.
3014/1648
خبرنگار: مجید میهن دوست ** انتشار: پری سالارنیا
۰ نفر