۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۱
کد خبر: 82768132
T T
۰ نفر
استرالیا خواهان برگزاری دیدار تداركاتی با تیم ملی فوتبال ایران شد

تهران- ایرنا- «یان بیگز» سفیر استرالیا عصر امروز (دوشنبه) در دیدار با «مهدی تاج» رییس فدراسیون فوتبال، پیشنهاد برگزاری دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و استرالیا راه‌یافته به جام جهانی را مطرح كرد.

به گزارش ایرنا به نقل از فدراسیون فوتبال، سفیر استرالیا در تهران، در این دیدار گفت: با توجه به پیشینه خوب همكاری دو فدراسیون استرالیا و ایران و به منظور كسب آمادگی بیشتر برای حضور موفق در مسابقات جام جهانی 2018 روسیه، از طرف فدراسیون فوتبال استرالیا پیشنهاد برگزاری یك مسابقه دوستانه بین تیم های ملی دو كشور را می‌دهم.
تاج نیز در این دیدار با استقبال از این پیشنهاد گفت: خوشبختانه تیم ملی ایران در شرایط حاضر در وضعیت پایدار و مناسبی است و ما هم از برگزاری مسابقه دوستانه با تیم استرالیا استقبال می كنیم .
در این دیدار پس از بحث و تبادل نظر در مورد تاریخ برگزاری مسابقه پیشنهادی، مقرر شد هماهنگی های لازم با «كارلوس كی روش» سرمربی تیم ملی ایران صورت پذیرفته و در صورت تأیید وی این مسابقه تداركاتی انجام شود.
تیم فوتبال ایران اولین تیم قاره آسیا بود كه به جام جهانی 2018 روسیه راه یافت و تیم استرالیا پنجمین تیم راه یافته از قاره آسیا به جام جهانی است كه با شكست دادن سوریه در پلی اف به این بازی ها راه یافت.
ورزشی ** 1528**1368
تنظیم: حسن تمیمی** انتشار: خیراله شفیعی
۰ نفر