نماینده رئیس جمهوری و هیات دولت وارد نجف آباد شد

اصفهان - ایرنا - محمود حجتی وزیر جهاد كشاورزی به عنوان نماینده رئیس جمهوری و اعضای دولت صبح پنجشنبه به منظور شركت در مراسم تشییع و خاكسپاری پیكر مطهر شهید محسن حججی وارد نجف آباد شد.

به گزارش ایرنا، پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهوری روز سه شنبه هفته جاری اعلام كرده بود: محمود حجتی وزیر جهاد كشاورزی به نمایندگی از سوی رییس جمهوری و اعضای دولت در مراسم تشییع شهید محسن حججی در نجف آباد شركت می كند.
پیكر شهید سرافراز محسن حججی عصر چهارشنبه وارد اصفهان شد و مردم شهید پرور این استان در همایشی باشكوه در میدان بزرگ و تاریخی امام، از مقام شهدای حرم تجلیل و با پیكر شهید حججی وداع كردند.
پیكر شهید حججی شب گذشته به نجف آباد زادگاه این شهید والامقام انتقال یافت و امروز ( پنجشنبه ) با حضور مردم قدرشناس استان در نجف آباد تشییع و در گلزار شهدای این شهر در محل یادمان سرداران شهید نجف آباد به خاك سپرده می شود.
پیكر شهید مدافع حرم، محسن حججی دوشنبه شب وارد وطن شد و سه شنبه در روضه منوره رضوی با حضور خادمان بارگاه حضرت رضا(ع) طواف داده شد.
شهید محسن حججی 25 ساله از افراد خیر نجف آباد و مدافع حرم بود كه مرداد گذشته در نبرد با تكفیری های داعش در منطقه مرزی بین عراق و سوریه به اسارت نیروهای داعش درآمد و پس از دو روز اسارت، تكفیری های داعش با جداكردن سر از بدن، او را به شهادت رساندند.
شهید حججی از اعضای مؤسسه شهید احمد كاظمی بود كه به محرومیت زدایی در مناطق فقیر كشور می پرداخت.
از این شهید فرزندی 2 ساله به یادگار مانده است.
شهرستان نجف آباد در 30 كیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
2093 ** خبرنگار و انتشاردهنده: اصغر دواتگر

سرخط اخبار استان‌ها