۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۲۴
کد خبر: 82642065
T T
۰ نفر
استاندار اردبیل: خدمات دولت ارزشمند است، مدیران آنها را گزارش دهند

اردبیل- ایرنا- استاندار اردبیل با بیان اینكه دولت تدبیر و امید خدمات زیربنایی ارزشمندی در كشور انجام داده است تاكید كرد: مدیران باید عملكرد دولت را به نحو شایسته به مردم گزارش دهند.

به گزارش ایرنا، مجید خدابخش روز پنجشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان اردبیل افزود:هفته دولت این فرصت را به مدیران می دهد كه در این زمینه تلاش كنند و كارها و برنامه های خود را برای اطلاع مردم ارایه دهند.
وی با اشاره به افزایش اعتبارات عمرانی در استانها افزود: امسال 10 درصد به اعتبارات عمرانی استان اضافه شده كه نشان از باور مدیریت اجرایی استان ها از سوی دولت می باشد .
استاندار اردبیل با اشاره به عملكرد دولت تدبیروامید افزود: منطقه آزاد تجاری و صنعتی ، منطقه ویژه اقتصادی، شبكه پایاب خداآفرین و طرح مطالعاتی پهنه های معدنی از جمله طرح های بزرگ و زیربنایی دولت در این استان است.
وی اضافه كرد: خوشبختانه منطقه آزاد تجاری، صنعتی در دولت تصویب شده و در مرحله بررسی نهایی در مجلس شورای اسلامی می باشد، عملیات منطقه ویژه اقتصادی هم در مساحت 2 هزار هكتار توسط شركت سرمایه گذاری شاهد شروع شده و پیگیر هستیم برخی زیرساخت های لازم تامین شده و به سرعت اجرایی شود.
خدابخش شبكه پایاب خداآفرین را در رونق اقتصادی استان موثر دانست و افزود: با تكمیل و بهره برداری از این طرح یك میلیون و 400 هزار تن به تولید محصولات كشاورزی استان اضافه می شود.
استاندار اردبیل اظهار كرد: در حال حاضر بیش از سه هزار و 600 نفر در این طرح با یك هزار و 600 دستگاه ماشین آلات مشغول به كار هستند كه به سرعت تمام و با دو شیفت كاری و با 65 درصد پیشرفت فیزیكی در حال اجرا می باشد.
استاندار اردبیل طرح راه آهن اردبیل را جز مطالبات اصلی مردم اعلام كرد وافزود:اعتبارات این طرح ناچیز است اما رئیس جمهوری به مردم اردبیل قول دادند تا آخر دولت دوازدهم راه آهن اردبیل تكمیل و به بهر برداری برسد.
به گزارش ایرنا ، همزمان با ایام هفته دولت 324 طرح عمرانی و اقتصادی در استان اردبیل افتتاح می شود
خبرنگار: یعقوب شاددل** انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاده
7110/6016

سرخط اخبار استان‌ها