۱۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۱:۲۹
کد خبر: 82589487
T T
۰ نفر
3 كشته و 4 مصدوم در سانحه رانندگی جاده زنجان - میانه

زنجان - ایرنا - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: برخورد مینی بوس با وانت نیسان و عابر با وانت پیكان در مسیر ارتباطی زنجان - میانه سه كشته و چهار مصدوم برجا گذاشت.

سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حادثه نخست حوالی ساعت 17 عصر پنجشنبه اتفاق افتاد و بر اثر این حادثه عابر پیاده در برخورد با وانت پیكان به كام مرگ فرو رفت.
وی، راننده وانت پیكان را مقصر این حادثه تلخ دانست و اظهار كرد: حادثه دوم نیز كه منجر به كشته شدن 2نفر و مصدومیت چهار تن دیگر شد ساعت حوالی 19:30 بر اثر برخورد مینی بوس و وانت نیسان اتفاق افتاد.
شیرمحمدی افزود: این حادثه خونین نیز به علت بی مبالاتی و انحراف به چپ ناشی از سبقت غیرمجاز توسط راننده مینی بوس رخ داد و شدت برخورد به حدی بود كه 2 نفر از سرنشینان این خودرو به دلیل شدت جراحات وارده در دم فوت كردند و چهار تن دیگر نیز كه از نواحی مختلف بدن آسیب دیده بودند به منظور درمان روانه بیمارستان آیت الله موسوی زنجان شدند.
رئیس مركز مدیریت حوادث و فوریت های پزشكی دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان نیز گفت: در این حادثه رانندگی كه در كیلومتر 30 زنجان به تبریز (جاده قدیم ) اتفاق افتاد 2 تن از سرنشینان مینی بوس قبل از رسیدن عوامل اورژانس به محل جان باخته بودند.
دكتر علیرضا زراعتچی افزود: 6 مصدوم این حادثه نیز پس از اقدمات پیش بیمارستانی به منظور ادامه مدواوا و درمان، با استفاده از آمبولانس های مستقر در پایگاه های دره لیك، چیر، اسفناج و اتوبوس آمبولانس و هلال احمر، به بیمارستان آیت الله موسوی انتقال یافتند كه حال یكی از آنان نیز وخیم بود.
6084/6085
خبرنگار: پرویز غفاری ** انتشار دهنده: رویا رفیعی
۰ نفر