۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۷
کد خبر: 82429288
T T
۰ نفر
حمايت فدراسيون از فعاليت هاي هيات موتورسواري و اتومبيلراني خراسان رضوي

مشهد- ايرنا- رئيس فدراسيون موتورسواري و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران گفت: برنامه هاي ارزشمندي توسط هيات موتورسواري و اتومبيلراني خراسان رضوي انجام شده و فدراسيون از برنامه هاي اين هيات به صورت ويژه حمايت خواهد كرد.

به گزارش ايرنا، محمود صيدانلو روز دوشنبه در ديدار با مديركل ورزش و جوانان خراسان رضوي افزود: هيات موتورسواري و اتومبيلراني خراسان رضوي به دليل عملكرد بسيار مناسب در سال جاري به عنوان بهترين هيات اين رشته ورزشي در بين تمام استان ها شناخته شده است.
وي اظهار كرد: توسعه پيست هاي موتورسواري و اتومبيلراني در اين استان از رويكردهايي است كه به صورت ويژه توسط فدراسيون دنبال مي شود.
كوروش صبوريان مدير كل ورزش و جوانان خراسان رضوي نيز در اين ديدار ضمن قدرداني از عملكرد هيات موتور سواري و اتومبيلراني استان بر ساماندهي و توسعه پيست هاي موتورسواري و اتومبيلراني به كمك فدراسيون تاكيد كرد.
در اين مراسم رئيس فدراسيون موتورسواري و اتومبيلراني جمهوري اسلامي ايران ضمن بازديد از امكانات ورزشي خراسان رضوي در جريان فعاليت هاي رشته هاي موتورسواري و اتومبيلراني اين استان قرار گرفت.
هم اكنون هزار و 243 نفر عضو هيات موتورسواري و اتومبيلراني خراسان رضوي هستند كه از اين تعداد 832 نفر در بخش موتورسواري و 411 نفر در بخش اتومبيلراني فعاليت دارند.
7498 / 6053 خبرنگار: توحيد آرش نيا ** انتشار دهنده: محمد حسين علي مقدم

سرخط اخبار استان‌ها