۴ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۱۲:۵۳
کد خبر: 82045929
T T
۰ نفر
دانش آموزان  220 مدرسه ناحيه يك كرج با امام و شهدا تجديد ميثاق كردند

كرج - ايرنا - كارشناس مسئول مشاركت هاي مردمي ،امور شاهد و ايثارگران آموزش و پرورش ناحيه يك كرج از تجديد ميثاق دانش آموزان و كاركنان 220 مدرسه اين ناحيه با امام و شهداي گرانقدر انقلاب خبر داد.

محمد رضا سعيدي مقدم روز شنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: اين طرح با هدف ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در بين فعالان سنگر عرصه علم و دانش، آشنايي دانش آموزان با زندگينامه و مطالعه وصيت نامه شهدا ، الگو برداري از اخلاق و رفتار شهدا و ديدار از خانواده معظم شهدا در مدارس اين ناحيه به اجرا درآمد.
وي اظهار كرد: دانش آموزان و معلمان در اين حركت معنوي - ارزشي در مناسبت هاي مختلف اقدام به گلباران گلزار شهدا،تهيه دلنوشته ، برگزاري برنامه هاي فرهنگي - ورزشي به نام شهداي گرانقدر ناحيه يك كرج كردند.
سعيدي در ادامه به آمار 156 شهيد دانش آموز و 20 معلم شهيد در ناحيه يك كرج اشاره كرد و گفت: برگزاري يادواره شهدا در مدارس با مشاركت دانش آموزان و اولياء آنان ، نصب تصاوير شهدا در مدارس ، تهيه بنر تصاوير شهداي ناحيه يك كرج از ديگر بخش هاي طرح ياد ياران در ناحيه يك كرج برشمرد.
كار شناس مسئول مشاركت هاي مردمي ،امور شاهد و ايثار گران آموزش و پرورش ناحيه يك كرج بيان كرد: در اين طرح مديران ، معاونان و كاركنان اداري با خانواده معظم شهدا نيز ديدار كردند.
2819/ 6155