انتخابات هفتم اسفند و به فرجام رسیدن برجام برگ های زرین تاریخ ایران در سال 94 بود

تهران - ایرنا - استاندار تهران با صدور پیامی به مناسبت حلول سال 1395 هجری شمسی گفت: انتخابات هفتم اسفند و به فرجام رسیدن برجام، برگ های زرین تاریخ ایران در سال ٩٤ بود.

به گزارش روز یكشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، در پیام نوروزی سیدحسین هاشمی آمده است: حضور حماسی و مقتدرانه مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه كه پیام اعتدال و خردورزی را به همگان ارائه داد نیز از مظاهر زیبای رشد و بلوغ سیاسی و اجتماعی ملت قهرمان ایران بود.
متن پیام سیدحسین هاشمی استاندار تهران بدین شرح است:
فرا رسیدن سال یك هزار و سیصد و نود و پنج هجری شمسی و طلوع دوباره فصل بهار كه نوید حیات و امید را به همگان بشارت میدهد، به همه هم میهنان ارجمندم به خصوص تهرانی های سرفراز تبریك عرض می نمایم.
سال نود و چهار را در حالی پشت سر گذاشتیم كه مردم كشورمان برگهای زرین بسیاری را در كتاب پر افتخار تاریخ ایران عزیز به یادگار گذاشتند.
پیروزی منطق مترقی دیپلماسی ایرانی در مواجهه با قدرتهای جهانی و به فرجام رسیدن برجام جلوه ای زیبا از قدرت غیر قابل انكار جمهوری اسلامی بود.
حضور حماسی و مقتدرانه مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه كه پیام اعتدال و خردورزی را به همگان ارائه داد نیز از مظاهر زیبای رشد و بلوغ سیاسی و اجتماعی ملت قهرمان ایران بود.
مسلماً این حماسه ها و درخشش ها تنها و تنها با همدلی و همزبانی دولت و ملت و همچنین درك والای آحاد ملت عزیز ایران از شرایط منطقه و جهان حاصل شد.
بی تردید در سال جدید نیز تداوم موفقیت های چشمگیر ایرانیان را در پهنه ی گیتی شاهد خواهیم بود و در جای جای جهان نام پر افتخار كشورمان طنین انداز خواهد شد.
اینجانب ضمن تبریك مجدد سال نو به رهبر فرزانه انقلاب، ریاست محترم جمهور و همه هم وطنان و هم استانی های عزیز و همچنین عرض خیر مقدم به تمامی گردشگرانی كه استان تهران را برای سپری در ایام تعطیلات برگزیده اند، نوروزی شاد و أیامی خوش برای همگان از درگاه یكتایِ بی همتا مسالت می نمایم.
نوروزتان پیروز و ایام به كامتان باد.
سید حسین هاشمی
استاندار تهران
تهرام 1625
۰ نفر