۲۰ اسفند ۱۳۹۴، ۲۰:۳۳
کد خبر: 81998417
T T
۰ نفر
مظلومی: امیدوارم در هفت دیدار آینده تیم ها مقابل ما فوتبال بازی كنند

تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: بعد از ایام نوروز، هفت دیدار در لیگ برتر داریم كه امیدوارم تیم ها برابر ما فوتبال بازی كنند.

به گزارش ایرنا، پرویز مظلومی عصر پنجشنبه در نشست خبری بعد از تساوی بدون گل برابر پدیده مشهد افزود: برخلاف آن چه كه سرمربی تیم پدیده مشهد در نشست خبری پیش از دیدار اعلام كرده بود كه برای پیروزی مقابل ما بازی می كنند، اما این تیم در دیدار امروز تنها به قصد گرفتن امتیاز آمده بود اما در عین حال برای تیم حریف و كادر فنی پدیده مشهد احترام قائل هستم.
وی با اشاره به مصدومیت روزبه چشمی گفت: او را برای گرفتن عكس ام آر آی به بیمارستان بردند و جابر انصاری هم دچار كشیدگی عضله شده است.
مظلومی در خصوص كارت زرد مهدی رحمتی نیز خاطر نشان كرد: برخی از اخطارها را بیهوده دریافت كردیم كه باید در این خصوص با بازیكنان صحبت كنم.
وی اظهار داشت: بازیكنان تیم ما بازی خوبی را انجام دادند كه فقط گل نزدند و در این دیدار حتی موقعیتی نیز به حریف ندادیم و تیم پدیده به نوعی اتوبوسی دفاع كرد.
سرمربی تیم استقلال تهران ادامه داد: دو تعویض ما به دلیل مصدومیت بازیكنان انجام شد و به طور طبیعی مربیان تعویض سوم را با احتیاط انجام می دهند اما ما مجبور شدیم كه 20 دقیقه مانده به پایان بازی تعویض سوم را انجام دهیم.
وی در خصوص داوری این دیدار نیز گفت: قرار شده درباره داوری دیگر صحبت نكنم اما سئوال من این است كه این دیدار فقط 4 دقیقه وقت اضافه داشت؟ امیدوارم در همان برنامه‌ای كه زمان می‌گذارند تا وقت اضافه را به صورت دقیق نشان دهند، برای دیدار استقلال و پدیده نیز این كار را انجام دهند و در آن صحنه مشكوك نیز به من اطلاع داده اند كه توپ از داخل دروازه بیرون آمده است.
مظلومی در خصوص اینكه تساوی استقلال به سود حریفان است، گفت: ما باید دیدارهای خودمان را با پیروزی پشت سر بگذاریم و كاری به حریفان نداریم و خوشحالم سال 94 برای ما با صدرنشینی تمام شد.
دیدار تیم های استقلال و پدیده مشهد در هفته بیست و سوم لیگ برتر باشگاه های كشور امروز (پنجشنبه) با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید.
ورزشی**1067**1027
۰ نفر