۷ آذر ۱۳۹۴، ۱۱:۴۷
کد خبر: 81856811
T T
۰ نفر
جابجایی زائران حسینی توسط خودروهای درون شهری ممنوع است

همدان - ایرنا - رئیس پلیس راه استان همدان تاكید كرد: جابجایی مسافران توسط ناوگان درون شهری از جمله اتوبوسها و خودروی ون ممنوع است.

سرهنگ مهدی شاكری روز شبنه در گفت و گو با ایرنا اظهار كرد: برخی از زائران با استفاده از خودروهای درون شهری قصد عزیمت به سمت مرزهای غربی را دارند.
وی اضافه كرد: طبق قانون حمل و جابجایی مسافر با استفاده از خودروهای درون شهری خلاف قانون بوده و پلیس از تردد اینگونه خودروها خوداری می كند.
وی تاكید كرد: در صورت مواجهه عوامل پلیس راه استان همدان با این خودروها به طور حتم از تردد آنها جلوگیری كرده و مسافران مجبور به بازگشت یا استفاده از وسیله نقلیه عمومی هستند.
رئیس پلیس راه استان همدان اظهار كرد: ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری دارای صورتوضعیت بوده و در صورت بروز حادثه بیمه شامل تمامی مسافران می شود.
سرهنگ شاكری اضافه كرد: این در حالیست كه خودروهای درون شهری در صورت تردد در جاده ها نیازی به دریافت صورت وضعیت نداشته و در صورت بروز سانحه رانندگی و مجروحیت و مصدومیت برای استفاده از خدمات بیمه ای دچار مشكل می شوند.
وی اظهار كرد: با توجه به آغاز طرح اربعین پلیس راه استان همدان از روز چهارشنبه هفته گذشته تاكنون هیچ سانحه منجر به فوت در جاده های برون شهری این استان رخ نداده است.
7526/6993

سرخط اخبار استان‌ها