۱۱ مهر ۱۳۹۴، ۱۲:۳۲
کد خبر: 81783009
T T
۰ نفر

ارسال 928 اثر نقاشی كودكان پنج قاره به ایران

۱۱ مهر ۱۳۹۴، ۱۲:۳۲
کد خبر: 81783009
ارسال 928 اثر نقاشی كودكان پنج قاره به ایران

تهران - ایرنا - رییس نخستین جشنواره بین المللی نقاشی كودكان بیمار اعلام كرد: دبیر خانه این جشنواره ، تاكنون 928 اثر نقاشی از 26 كشور دنیا را دریافت كرده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، نیما رضایی روز شنبه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: از این تعداد اثر نقاشی،‌ 200 اثر انتخاب شده است كه در فرهنگسرای اندیشه به نمایش درآمده است.
وی در ادامه افزود: آثار یاد شده ، مورد داوری داوران بین المللی قرار گرفت كه از این تعداد ، 36 اثر به عنوان اثر برگزیده انتخاب شد.
سرپرست معاونت بین الملل دانشكده پزشكی دانشگاه علوم پزشكی تهران در خصوص هدف برگزاری این جشنواره گفت: افزایش اعتماد به نفس كودكان و افزایش سلامت روحی این كودكان از اهداف این جشنواره است.
وی با بیان این كه قرار است این جشنواره در سال های آتی برپا شود گفت: خوشحالیم كه ابتكار عمل برگزاری این جشنواره در ایران ایجاد شد و قرار است در سال آینده جشنواره مورد نظر در مجارستان برگزار شود.
بهار جهاندوست دبیر نخستین جشنواره بین المللی نقاشی كودكان بیمار در گفت: قرار است اختتامیه جشنواره یاد شده ، روز پنج شنبه 16 مهرماه در فرهنگسرای اندیشه برگزار شود و به آثار 36 كودك برتر جوایزی اهدا شود.
جهاندوست، برگزاری نمایش عروسكی، ساخت درخت سلامتی از طریق اریگامی گروهی و اجرای پرفرمنس (ایفای نقش ) با موضوع سلامت روان را از دیگر برنامه های اختتامیه این جشنواره عنوان كرد.
اجتمام**3377**9132**1776
۰ نفر