۲۱ شهریور ۱۳۹۴، ۱۵:۰۵
کد خبر: 81756761
T T
۰ نفر
هیچ تهدید و تحریمی مانع پیشرفت ملت ایران نمی شود

مشهد - ایرنا - رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: هیچ تهدید و تحریمی نمی تواند مانع توسعه و پیشرفت ملت ایران شود.

سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا نقدی روز شنبه در مراسم معارفه فرمانده سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی افزود: دشمنان و ایادی آنها كه گسترش فرهنگ و تعالیم اسلامی و انقلابی را مغایر سیاست های خصمانه خود می بینند، بدنبال ایجاد تفرقه و اختلاف در بین ممالك اسلامی از جمله ایران هستند.
وی ادامه داد: مردم ایران با تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب و حضور در صحنه های دفاع از آرمانهای نظام جمهوری اسلامی بارها بصیرت خود را نسبت به توطئه های دشمنان نشان داده اند.
نقدی افزود: رهبر معظم انقلاب در سخنان اخیر خود به صراحت عنوان كردند كه تا 25 سال آینده اثری از رژیم غاصب صهیونیستی نخواهد بود و این رژیم منفور نابود می شود و با این سخنان مواضع ایران را به خوبی تبیین كردند.
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: كشور و نظام جمهوری اسلامی در شرایط بسیار حساسی قرار دارد كه رهبر معظم انقلاب از آن به عنوان پیچ تاریخی یاد می كنند و مهمترین اولویت در برهه های گوناگون افزایش بصیرت در مقابل ترفندهای دشمنان است.
نقدی افزود: انقلاب اسلامی ایران با سرعت بسیار در حال پیشرفت است و به بركت آرمانهای آن شاهد بیداری مسلمانان در كشورهای اسلامی هستیم و بخش های بسیاری از كشورهای عراق، لبنان، فلسطین، یمن و بحرین از سلطه مستكبران و ایادی سرسپرده آنها خارج شده است.
وی خاطر نشان كرد: گروه های تكفیری توسط آمریكا و مستكبران ایجاد شده و این كشورها در باطن از تكفیری ها حمایت می كنند.
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سپاه و بسیج باید در كنار عمق بخشیدن به حلقه های صالحین در زمینه های انجام فریضه امر به معروف و نهی از منكر و اقتصاد مقاومتی پیشگام باشد.
نقدی با اشاره به ظرفیت های معنوی و فرهنگی مشهد افزود: ساماندهی مسایل فرهنگی و توجه به مسایل و مشكلات مناطق حاشیه شهر مشهد باید در اولویت توجه مسوولان ذیربط و به خصوص سپاه امام رضا(ع) قرار گیرد.
وی گفت:‌ بسیج به عنوان امتداد فعالیتهای مردمی باید در نابسامانی ها و ناهنجاری های مناطق مختلف نقش آفرین باشد و به رسالت خطیر خود عمل كند.
در این مراسم سردار سرتیپ دوم پاسدار یعقوب علی نظری به عنوان فرمانده جدید سپاه امام رضا(ع) استان خراسان رضوی معرفی و از زحمات سردار غلام رضا احمدی فرمانده پیشین این سپاه قدردانی شد.
سردار نظری پیش از این فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان خراسان جنوبی بود.
سردار احمدی نیز به عنوان فرمانده سپاه علی ابن ابیطالب(ع) استان قم معرفی شد./2
2095/ 6053/1772
۰ نفر