۲ بهمن ۱۳۹۳، ۲۲:۴۳
کد خبر: 81475333
T T
۰ نفر
شكست تیم بسكتبال پتروشیمی بندر امام برابر دانشگاه آزاد

آبادان - ایرنا - تیم بسكتبال پتروشیمی بندر امام در نخستین دیدار از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسكتبال برابر میزبانش دانشگاه آزاد تهران تن به شكست داد.

به گزارش ایرنا این دیدار عصر پنجشنبه در سالن دانشگاه آزاد تهران شمال برگزار شد كه در پایان تیم دانشگاه آزاد با نتیجه 70 بر 66 به پیروزی رسید.

در كوارتر نخست دو تیم بازی نزدیكی ارائه دادند كه با پیروزی 17 بر 16 دانشگاه آزاد تهران به پایان رسید.

در كوارتر دوم باز هم دیدار دو تیم پایاپای دنبال شد و در این كواتر هم این دانشگاه آزاد بود كه با نتیجه 20 بر 18 بازی را با پیروزی به پایان رساند.

شاگردان مهران حاتمی در تیم پتروشیمی بندر امام كواتر سوم بهتر از میزبان خود ظاهر شدند و با نتیجه 19 بر 17 برتری را بدست آوردند.

اما در كوارتر چهارم دو تیم بازی تماشاگر پسندی ارائه دادند و این تیم دانشگاه آزاد تهران بود كه با نتیجه 16 بر 13 و روی خلاقیت 'روزبه ارغوان' پیروز شد.

تیم داوری این بازی بر عهده جعفر محمدپور (سرداور)، محمدرضا صالحیان (داور اول) و محمد شهمیرزادی (داور دوم) بود.

مسابقات مرحله نیمه نهایی به صورت 3 از 5 برگزار می شود كه 2 بازی مرحله گروهی نیز در آن لحاظ شده است.

دیدار برگشت دو تیم روز دوشنبه هفته آینده در ماهشهر برگزار خواهد شد كه در صورت پیروزی تیم دانشگاه آزاد این تیم به دیدار فینال راه خواهد یافت.

در دیگر دیدار این روز مرحله پلی آف جام ملی بسكتبال تیم‌های مهرام تهران و هفت الماس قزوین در سالن آزادی تهران مقابل هم به میدان رفتند كه این مسابقه با حساب 87 به 59 به سود مهرام به پایان رسید تا این تیم با كسب سه پیروزی به فینال مسابقات راه پیدا كند.

مهرام در این بازی كوارترهای اول و چهارم را با حساب 25 بر 8 و 22 بر 6 به پیروزی رسید و كوارترهای دوم و سوم را با نتایج 21 بر 17 و 24 بر 23 به حریف خود واگذار كرد.

مهرام باید در فینال به مصاف برنده دانشگاه آزاد و پتروشیمی بندر امام برود

7104/547
۰ نفر

سرخط اخبار ورزش