۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۲۰
کد خبر: 81297618
T T
۰ نفر

كواچ: والیبال ورزش اول ایران است

۱۱ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۲۰
کد خبر: 81297618
كواچ: والیبال ورزش اول ایران است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم والیبال ایران برد مقابل تیم امریكا را شگفتی دانست و گفت: امروز والیبال ورزش اول كشور ایران است.

به گزارش ایرنا از سایت فدراسیون والیبال٬ اسلوبودان كواچ یادآور شد: در چند بازی گذشته تیم ما اصلا دفاع نكرده بود. ولی در لیگ جهانی در برابر ایتالیا 15 و امروز 11 امتیاز دفاع داشتیم.

وی با بیان اینكه دفاع ایران راه افتاده توضیح داد: چیزهایی در تیم ملی والیبال تغییر كرده كه باعث می شود ما دست از مبارزه برنداریم حتی اگر حریف مان به بازی برگردد و بخواهد ما را شكست بدهد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران تاكید كرد: تیم ایران متشكل از بازیكنان خوبی است كه در سطح بالا قرار دارند.

كواچ همچنین با اشاره به آشنا شدن بازیكنان ایران به سبك و سیاق بازی آمریكایی ها در جریان اردوی تیم ملی در آمریكا گفت: باخت های ما هم به آمریكا برای بازیكنان انگیزه شد كه امروز برای برد بجنگند و هم آشنا شدن آنها با سبك بازی آمریكایی ها كمك كرد تا راحت بازی كنند.

وی گفت: از نتیجه بازی راضی ام و فكر می كنم كه دو تیم خوب بازی كردند.

سرمربی والیبال ایران در پاسخ به سئوال خبرنگار روزنامه اِكیپ فرانسه كه درباره وضعیت والیبال در داخل ایران پرسیده بود،گفت: به نظر من والیبال ورزش اول ایران است به ویژه از وقتی فوتبال ایران نتوانست در جام جهانی كار خاصی انجام بدهد.

كواچ اظهار كرد: مردم ایران والیبال را دوست دارند و حسابی از آن طرفداری می كنند.

به گفته وی٬ ایران علاوه بر مردم، فدراسیون و سازماندهی خوبی هم دارد. با برنامه پیش می روند. لیگ ایران هم در سطح بالایی برگزار شده و سال ها است كه قهرمانی باشگاه های آسیا از آن تیم های ایرانی می شود.

شبك**1983 ** 1917

سرخط اخبار ورزش