۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۵۰
کد خبر: 81221022
T T
۰ نفر

راه چمنی: روزنامه همكاری ملی منتشر می شود

۹ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۵۰
کد خبر: 81221022
راه چمنی: روزنامه همكاری ملی منتشر می شود

تهران- ایرنا- دبیركل حزب وحدت و همكاری ملی از انتشار روزنامه «همكاری ملی» در آینده نزدیك خبر داد و گفت: این روزنامه به صاحب امتیازی این حزب و با مدیر مسوولی «سید علی موسوی» عضو شورای مركزی حزب وحدت و همكاری ملی منتشر می شود.

«محمدرضا راه چمنی» روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا افزود: درخواست مجوز انتشار روزنامه همكاری ملی، شهریور 92 به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارایه شد و پس از طی روند قانونی 29 اردیبهشت 93 موفق به اخذ مجوز انتشار این روزنامه از هیات نظارت شدیم.

دبیركل حزب وحدت و همكاری ملی به مخالفت های وزارت ارشاد برای صدور مجوز این روزنامه اشاره كرد و گفت: این وزارتخانه تاكید داشت كه ابتدا باید مجوز هفته نامه دریافت و چند شماره نیز به عنوان هفته نامه منتشر شود.

راه چمنی یادآور شد: چند شماره از هفته نامه همكاری ملی منتشر شد و پس از آن مجوز دریافت روزنامه اخذ شد.

وی ادامه داد : در حال مقدمات كار برای راه اندازی روزنامه همكاری ملی، ارگان حزب وحدت و همكاری ملی هستیم.

دبیر كل حزب وحدت و همكاری ملی تاكید كرد: با توجه به فعالیت های این حزب، هفته نامه توجیه مناسبی برای فعالیت رسانه ای ندارد.

راه چمنی، رویكرد روزنامه همكاری ملی را سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی برشمرد و گفت: محور كاری این روزنامه بر اساس نیاز فضای جامعه تعیین خواهد شد.

وی، هدف از راه اندازی این روزنامه را كمك به اصلاح امور كشور و زندگی مردم، گسترش عدالت، پیشرفت كشور ونیز گسترش فرهنگ اعتدال بیان كرد.

سیام/ 9136**1336
۰ نفر

سرخط اخبار سیاست