۹ دی ۱۳۸۷، ۰:۰۱
کد خبر: 8121966
T T
۰ نفر

غزه در آتش و خون

۹ دی ۱۳۸۷، ۰:۰۱
کد خبر: 8121966
غزه در آتش و خون حزب اسلامی جمهوری آذربایجان جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد ..................................................
خبرگزاری جمهوری اسلامی 87/10/09 سیاسی.جمهوری آذربایجان.خارجی.فلسطین باکو - حزب اسلامی جمهوری آذربایجان روز دوشنبه با صدور بیانیه جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار مردم مظلوم و بی دفاع نوار غزه در فلسطین را محکوم کرد.
به گزارش ایرنا از باکو، در این بیانیه با ابراز نگرانی عمیق از ادامه خونریزی ها توسط رژیم غاصب صهیونیستی، ارتکاب جنایات این رژیم در نوار غزه در ردیف سیاست قتل عام مسلمانان در جهان ارزیابی شده است .
حزب اسلامی جمهوری آذربایجان در بیانیه خود افزود : کشتار نزدیک به یک میلیون نفر از مردم مسلمان عراق، صدها هزار نفر در افغانستان و قتل عام بیش از 300 نفر و مجروح کردن 900 نفر از افراد بی گناه در غزه در مدت دو روز نشانه سیاست قتل عام مسلمانان است .
در این بیانیه آمده است : اکثریت کشته شدگان در نوار غزه کودکان ، بانوان و افراد مسن هستند و در چنین شرایطی ، محاصره این منطقه از سوی نیروهای غاصب و متجاوز صهیونیستی و جلوگیری از انتقال هر گونه کمک های انسان دوستانه غیر قابل توجیه است .
در بیانیه حزب اسلامی جمهوری آذربایجان خاطر نشان شده است : هدف رژیم صهیونیستی از این اقدام ضد بشری شکستن اراده ملت فلسطین و مطیع کردن گروه حماس و ایجاد خوف و وحشت از این رژیم در سطح جهانی است تا بدین ترتیب مانع از ادامه هرگونه مبارزه و مقاومت در منطقه شود.
حزب اسلامی جمهوری آذربایجان با اشاره به این که جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه موجب تنفر جامعه مترقی جهان شده، سکوت و نبود واکنش لازم توسط مجامع بین المللی و بخصوص سازمان ملل متحد را غیر قابل قبول خواند.
این حزب همچنین از رسانه های جمهوری آذربایجان خواست تا جنایات این رژیم غاصب را به طور گسترده منعکس کنند تا مردم این کشور با واقعیت های موجود درفلسطین و منطقه خاورمیانه آشنا شوند.
خاورم ** 1415**1436**245 شماره 242 ساعت 16:02 تمام
۰ نفر