۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۵:۴۹
کد خبر: 81161777
T T
۰ نفر
صفارهرندی: آینده خبرگزاری مهر با حضور عسگری روشن خواهد بود

تهران- ایرنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از رضا مقدسی و علی عسگری مدیران عامل قدیم و جدید خبرگزاری مهر به عنوان افرادی صاحب فكر و ایده یاد كرد و گفت: آینده روشنی برای خبرگزاری مهر با حضور عسگری در انتظار است.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حسین صفار هرندی روز دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل قدیم و جدید خبرگزاری مهر گفت: مقدسی مدیرعامل سابق خبرگزاری مهر به واقع سلامت خود را به پای حفظ یك خبرگزاری گذاشت و آن را تقدیم این رسانه كرد.

صفار هرندی ابراز امیدواری كرد كه او هرچه زودتر سلامت خود را باز یابد.

وی گفت: لازم نیست به مقدسی خداقوت بگوییم چون معلوم است كه او چه كرده است. به عسگری هم باید این گونه خوشامد گفت كه او خیلی جوانتر از آن چه سیمایشان نشان می دهد، هست.

صفار هرندی ادامه داد: در واقع موهای عسگری در اثر تجربه های متراكم فرهنگی سپید شده و قطعاً در انبان خودش ذخیره های فراوانی از مدیریت فرهنگی دارد و می شود به آینده خبرگزاری مهر امیدوار بود.

صفارهرندی حضور عسگری را در راس سكان هدایت خبرگزاری مهر فرصتی برای این رسانه توصیف كرد و گفت: ایشان می توانند این كمبودها و خلاء ها را بیابند. من همچنین از بزرگان و صاحبان قدرت و موقعیت و نفوذ درخواست می كنم كه كمی تحملشان را بالاتر ببرند.

در این مراسم كه در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد حجت الاسلام سید مهدی خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، پرویز اسماعیلی معاون مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد ریاست جمهوری، محمد خدادی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)، سید نظام الدین موسوی مدیر عامل خبرگزاری فارس، حمید رضا مقدم فر رئیس شورای سیاست گذاری خبرگزاری تسنیم و شماری از مدیران مسئول نشریات وسایت های خبری هم حضور داشتند.

فراهنگ(1)** 1355**1569
۰ نفر