۱۳ دی ۱۳۹۲، ۱۸:۲۲
کد خبر: 80978033
T T
۰ نفر
دعای هر روز مادر برای رییس جمهوری

تهران - ایرنا - حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری عصر چهارشنبه در آستانه سالگرد شهادت امام علی بن موسی الرضا(ع) به زیارت مزار پدر واقع در زادگاه خود سرخه رفت و پس از قرائت فاتحه، راهی خانه پدری شد و بر دستان پرمهر مادر بوسه زد.

به گزارش ایرنا، رییس جمهوری در این روز ابتدا بر سر مزار پدر خود حاج اسدالله فریدون حضور یافت و با قرائت فاتحه و دعا، نسبت به آن مرحوم ادای احترام كرد. سپس به دیدار والده خود رفت و ضمن اظهار تواضع نسبت به ایشان، سایه پر مهر مادر را یكی از نعمات بزرگ الهی برای خود برشمرد.

رییس جمهوری تصرح كرد «بوسه بر دست مادرم در شب شهادت امام رضا (ع) توفیق بزرگ الهی بود كه نصیب بنده شده است»

مادر رییس جمهوری نیز در این دیدار برای دكتر روحانی در خدمت به مردم آرزوی توفیق و برای سربلندی و عزت كشور دعا كرد.

والده رییس جمهوری احوالپرسی روزانه دكتر روحانی با وی را موجب آرامش خود دانست و خطاب به رییس جمهوری اظهارداشت: هرروز برای شما دعا می كنم تا بتوانی به وعده هایی كه به مردم داده ای، عمل كنی.

روحانی می گوید: بنده در تمامی مراحل زندگی، خود را نیازمند رضایت و دعای خیر مادر می دانم. این اعتقاد رییس جمهوری پیشتر نیز از زبان مادر دكتر روحانی اعلام شده بود. او اول تیرماه پس از انتخاب دكتر روحانی به ریاست جمهوری به خبرنگار یك روزنامه گفت كه آشیخ حسن به من گفت مادرجان مردم زحمت كشیدند به من رای دادند، اما اگر دعاهای شما نبود، من به جایی نمی‌رسیدم.

والده رییس جمهوری در همین گفت و گوی خود تاكید می كند كه آشیخ حسن هر روز برای من زنگ می‌زند. حتی روزی كه جلسه داشته باشد یا قبل از همین ریاست ‌جمهوری به خانمش می‌گوید به مادر بگو كه امروز جلسه دارم. هر كاری‌اش اگر قطع بشود، زنگ‌ زدنش به من قطع نمی‌شود. حسین هر روز به من زنگ نمی‌زند، اما او همیشه زنگ می‌زند و می‌گوید مادرجان هرچه داریم از تو داریم.

البته تاكید دارد كه دو پسرم هر دو پسرهای خوبی هستند، هم شیخ حسن (روحانی) هم حسین(فریدون).

اول ** 1610
۰ نفر