۳ خرداد ۱۳۹۲، ۹:۰۰
کد خبر: 80669378
T T
۰ نفر
نماينده مجلس: حضور گسترده در انتخابات مخابره پيام ايستادگي به اردوگاه دشمن است

كيش- نماينده مردم تهران، ري، شميرانات و اسلامشهر در مجلس شوراي اسلامي گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات آتي، مخابره پيام ايستادگي و مقاومت ملت ايران به اردوگاه دشمن است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، 'حسین مظفر' شامگاه پنجشنبه در آیین جشن سالروز میلاد حضرت علی(ع) و گرامیداشت حماسه فتح خرمشهر در كیش افزود:نباید به واسطه برخی مشكلات قهر كرد و در صحنه انتخابات حاضر نشد چرا كه این اقدام بارقه امید را در دل دشمنان روشن می كند و در این صورت دشمن بر هجمه و فشارهای خود می افزاید.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام،ایستادگی و مقاومت را رمز پیروزی ملت ها خواند و گفت: دشمنان درحال رصد حضور مردم در صحنه انتخابات هستند و این كه آیا ملت ایران هنوز روحیه استقامت دارد و همچنان به میثاق خود با امام (ره) و شهدا پایبند است یا خیر.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح كرد: حضور گسترده مردم در انتخابات و خلق حماسه سیاسی پیام صریح ملت ایران به دشمنان است كه با وجود فشارها تن به ذلت نمی دهند و از عزت و شرافت خود حراست می كنند.

مظفر ضمن گرامیداشت فرارسیدن سوم خرداد، سالروز حماسه فتح خرمشهر گفت: امروز نیز با وجود گذشت سال ها از جنگ تحمیلی، در دوران دفاع مقدس قرار داریم با این تفاوت كه دشمن با شیوه غیرنظامی به مرزهای آرمانی و اعتقادی ما حمله كرده و به دنبال القای روحیه یاس و نومیدی و پشیمانی از پیگیری آرمان های امام(ره) و انقلاب اسلامی است.

معاون نظارت مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همانگونه كه در تجاوز نظامی دشمن، استقامت ملت ایران توانست پیروزی را به ارمغان آورد، مقاومت مردم در مقطع كنونی نیز دشمنان را زبون و خوار خواهد كرد.

امام جمعه كیش و شماری از مسوولان محلی در كنار اقشار مختلف مردم در این آیین جشن كه با مدیحه سرایی در وصف مولای متقیان امام علی(ع) همراه بود، حضور یافته بودند.

در این آیین كه در مسجد امام حسن مجتبی(ع) و در جوار آرامگاه مطهر شهدای گمنام كیش برپا شد، یاد و خاطره حماسه آفرینان هشت سال دفاع مقدس بویژه فاتحان خرمشهر گرامی داشته شد.

انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور همزمان روز جمعه 24 خرداد در سراسر كشور برگزار می شود.ك/2

2026/668
۰ نفر