۱۲ فروردین ۱۳۹۲، ۱۰:۵۲
کد خبر: 80598473
T T
۰ نفر
نمايشگاه صداي بهار تا 17 فروردين در مجموعه سعدآباد داير است

تهران-مدير مجموعه فرهنگي تاريخي سعدآباد از تمديد نمايشگاه 'صداي بهار' تا 17 فروردين ماه خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا ، 'محمدصالح رضاخانی' گفت: با توجه به استقبال گسترده بازدیدكنندگان نوروزی از مجموعه سعدآباد و در راستای ایجاد تسهیلات و امكانات رفاهی و ایجاد سرگرمی و اوقاتی خوش برای گردشگران و مسافران نوروز، نمایشگاه صدای بهار تا 17 فروردین ادامه خواهد یافت.

وی افزود: این نمایشگاه با داشتن بیش از 90 غرفه‌ صنایع دستی، سوغات و آژانس‌های مسافرتی، چادر و آلاچیق عشایر و همچنین رستوران‌های سنتی توجه و رضایت مخاطبان را جلب كرده است.

مدیرمجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد ادامه داد: جشنواره‌ صدای بهار نیز با اجرای برنامه‌های فرهنگی، هنری ویژه‌ عصرهای نوروزی در مجموعه‌ سعدآباد، در محوطه‌ باغ موزه سعدآباد مقابل كاخ موزه ملت، به مدت دو ساعت موسیقی توسط گروه ناشنوایان آوای دستانم، موسیقی سنتی اقوام مختلف كشور، شاهنامه‌خوانی، سخنرانی، برنامه‌های ویژه‌ كودكان، نمایش‌های طنز، شعبده‌بازی و مسابقه را در خود دارد. اجرای برنامه‌های این جشنواره تا امروز (12 فروردین) ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی سعدآباد، علاقه‌مندان برای بازدید از مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد در ایام نوروز به غیر از روز 13 فروردین، می‌توانند از ساعت 9 تا 19 به این مجموعه تاریخی و دیدنی مراجعه كنند.

فراهنگ**9173**

سرخط اخبار فرهنگ