۳ اسفند ۱۳۹۱، ۱۲:۰۶
کد خبر: 80554147
T T
۰ نفر
نمايشگاه بهاره عرضه مستقيم كالا در سرپل ذهاب راه اندازي شد

سرپل ذهاب - رييس اداره صنعت، معدن و تجارت سرپل ذهاب گفت: بمناسبت فرا رسيدن ايام پاياني سال و بمنظور تامين اقلام اساسي مورد نياز مردم، نمايشگاه عرضه مستقيم كالا و فروش بهاره روز پنجشنبه در سرپل ذهاب راه اندازي شد.

'قباد نظری' در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این نمایشگاه در راستای طرح تنظیم بازار و حمایت از مصرف‌كنندگان و تولیدكنندگان داخلی با همكاری اصناف شهرستان برگزار شده است.

وی تاكید كرد: در این نمایشگاه 50 غرفه اقلام مورد نیاز مردم شامل پوشاك، كیف و كفش، مواد غذایی و پروتیینی، آجیل و خشكبار، كالاهای طرح تنظیم بازار، گوشت قرمز و مرغ منجمد و سایر مایحتاج ضروری عمومی را عرضه می كند.

نظری با بیان اینكه كالاها و خدمات ارایه شده در این نمایشگاه 10 تا 15 درصد زیر قیمت عرف بازار در اختیار مردم قرار می گیرد، اظهار كرد: هدف از برپایی این نمایشگاه فراهم كردن شرایط خرید آسان و ارزان برای مردم است.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سرپل ذهاب خاطرنشان كرد: با توجه به فرا رسیدن ایام پایانی سال و به منظور جلوگیری از افزایش قیمت‌ها و تنظیم بازار، این نمایشگاه از امروز به مدت 10 روز در محوطه نمایشگاهی جنب ترمینال مسافربری سرپل ذهاب برپاست.ك/3

7399/9102/567