۲ بهمن ۱۳۹۱، ۱۶:۵۹
کد خبر: 80508888
T T
۰ نفر
نيروگاه 230 كيلو ولتي برق شهرستان خلخال احداث مي شود

خلخال ، اردبيل - فرماندار خلخال از احداث و راه اندازي پست 230 كيلو ولتي برق شهرستان خلخال در آينده نزديك و با هدف تامين برق مصرفي در بلند مدت منطقه خبر داد.

هوشنگ محمدی روز دوشنبه در مراسم معارفه مدیر جدید امور برق خلخال افزود: این نیروگاه با سرمایه گذاری 230 میلیارد ریالی در خلخال احداث و با تامین برق توسط آن تا 70 سال آینده برق مصرفی شهرستان خلخال تامین خواهد شد.

وی گفت: یكی از عوامل جلب سرمایه گذار در منطقه فراهم كردن زیرساخت های لازم از جمله آب ، برق و گاز در محل سرمایه گذاری است.

وی با اشاره به خواسته مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی افزود: علاوه بر

توجه به محورهای سخنان مقام معظم رهبری تلاش می كنیم تغییر و تحول مدیریتی در شهرستان به كمترین حد كاهش یابد.

وی گفت: به رغم شایستگی مسوول قبلی اداره امور برق خلخال در زمینه تغییر و تحول در اداره ورزش و جوانان به دنبال اتفاقی كه افتاد تن به این كار دادیم.

محمدی افزود: ثبات مدیریتی از اهداف برنامه های فرماندار خلخال بوده و موافقت با تغییر و تحول مدیریت برق شهرستان بنا به صلاحدید و خواسته مدیرعامل استان صورت گرفت.

وی اظهار كرد: اقتصاد مقاومتی و هدفمندی یارانه ها در درازمدت به نفع كشور و مردم خواهد بود ، هر چند فشار تحریم و تورم هم اكنون بر روی دولت و مردم بیشتر شده ولی از این مرحله گذر خواهیم كرد.

وی گفت: مسوولیت امانت از جانب الهی بوده و همه مسوولان باید به مسوولیت با دیدگاه امانت نگاه كرده و با تمام توان از این مسوولیت برای خدمت بی منت به مردم استفاده كنند.

وی با تاكید بر انجام وعده های داده شده از سوی مسوولان به مردم افزود: خلف وعده بی اعتمادی مردم را به مسوولان به دنبال خواهد داشت.

وی همچنین با قدردانی از تلاش ناصر عبداللهیان مدیر قبلی امور برق خلخال گفت: قطعی برق در خلخال بسیار كم و در حد بسیار ضعیفی است كه این مهم تنها به بركت تلاش مدیر و كاركنان اداره برق خلخال حاصل شده است.

وی افزود: این در حالی است كه قطعی برق خلخال قبل از اجرای پروژه های اصلاح شبكه در دو سال گذشته بیش از سایر شهرستان های استان بود.

7119/594/530

سرخط اخبار استان‌ها