امام جمعه و فرماندار صحنه مردم را به شركت در راهپيمايي دعوت كردند

كرمانشاه - امام جمعه، سرپرست فرمانداري، شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي و ساير ادارات شهرستان صحنه روز سه شنبه با صدور بيانيه اي مشترك از مردم براي شركت در راهپيمايي عليه هتك حرمت به ساحت پيامبر اكرم (ص) و مقدسات اسلامي دعوت كردند.

به گزارش ایرنا در این بیانیه آمده است: در پی اقدام بی شرمانه و نفرت انگیز دشمنان اسلام با اهانت به ساحت پیامبر اعظم (ص) كه نشان دهنده عمق كینه آنان به اسلام و مقدسات آن می باشد، دل میلیاردها مسلمان و معتقدین به ادیان الهی را در سراسر عالم جریحه دار ساخت.

در ادامه این بیانیه ضمن محكومیت این اقدام اهانت آمیز، آمده است: بی تردید این اقدام موهن و لكه همیشه ننگ بر پیشانی مدعیان دروغین آزادی عقیده و ادیان، اتفاق كوچكی نبود كه مسلمانان در برابر آن بی تفاوت بوده و با سكوت از كنار آن بگذرند؛ چرا كه هرگونه كوتاهی و مماشات در مقابل این اقدام سخیف رذل پیشگان تاریخ خیانت به اسلام و قرآن بوده و جری تر شدن عاملان و مسببان این جنایت ننگین را به دنبال خواهد داشت.

این بیانیه افزوده است: بی شك شركت مردم مومن و ولایتمدار شهرستان صحنه در راهپیمایی فردا (چهارشنبه)، وفاداری، عشق و محبت خود را در دفاع از ساحت نبی مكرم اسلام و محكوم كردن توطئه دشمنان اسلام نشان خواهد داد و بار دیگر حماسه باشكوهی از اتحاد، بصیرت و دشمن شناسی مردم این خطه ایران اسلامی را با شعارهای لبیك یا رسوال الله، مرگ بر آمریكا و اسراییل به نمایش خواهند گذاشت.

در پایان این بیانیه عنوان شده است: راهپیمایی اعتراضی مردم شهرستان صحنه در محكومیت این اقدام اهانت آمیز، چهارشنبه ساعت 11 از ابتدای خیابان مولوی مقابل اداره امور آب به طرف میدان مولوی برگزار خواهد شد.

567

سرخط اخبار استان‌ها