۳۱ شهریور ۱۳۹۱، ۱۶:۱۳
کد خبر: 80333350
T T
۰ نفر
امنيت كشورمان مديون رشادتهاي دلاورمردان 8سال دفاع مقدس است

جوين - امام جمعه جوين گفت: امنيت كشورمان مديون رشادتها ، ايثار و از جان گذشتگي دلاورمردان هشت سال دفاع مقدس است.

به گزارش ایرنا ، حجت الاسلام محمد تقی دلیری پور در خطبه های نماز جمعه این هفته جوین افزود: این رزمندگان اسلام بودند كه علیرغم فشارها و حمایت های فراوان استكبار جهانی از رژیم بعثی عراق ،با تمام قدرت در مقابل آنها ایستادند.

وی افزود: جنگ تحمیلی، جنگ جهانی بود زیرا تمام كشورهای استكباری با كمك های اقتصادی ،نظامی و تسلیحاتی در این جنگ شركت داشتند.

امام جمعه جوین افزود: عزت و اقتدار كشورمان مدیون همین شهادت هاست كه اكنون ما می توانیم در امنیت كامل زندگی كنیم.

حجت الاسلام دلیری پور به دستاوردهای دفاع مقدس اشاره كرد و گفت: دشمن در هیچ شرایطی ما را رها نمی كند و لذا حضور ملت در صحنه می تواند بر مشكلات داخلی و خارجی فایق آید.

وی به موج دوم خشم بوجود آمده از فیلم موهن آمریكایی درباره زندگی پیامبر (ص) اشاره كرد و افزود: این اعتراض ها نشان از عمق علاقه مسلمین به پیامبر رحمت است و دشمنان باید بدانند كه روزی كاسه صبر مسلمانان لبریز می شود.

وی ادعای آزادی بیان در غرب را دروغی بزرگ خواند و افزود: اگر در كشور های غربی آزادی عقیده حكمفرماست چرا آنها در باره مسئله هولو كاست واكنش شدید نشان می دهند و در مورد حقایق حادثه 11سپتامبر مطلبی باز گو نمی كنند.

وی در پایان به بازگشایی مدارس در سال جدید تحصیلی اشاره كرد و از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خواست تا كاستی ها در سال جدید مرتفع و كیفیت آموزشی در جوین بهتر شود.

8139/659

سرخط اخبار استان‌ها