۲ شهریور ۱۳۹۱، ۱۱:۰۶
کد خبر: 80287935
T T
۰ نفر
32 اسكي باز و مربي خارجي براي مسابقات جهاني روي چمن وارد كشور  شدند

كرج - 32 اسكي باز ، مربي ، سرپرست و نماينده فدراسيون جهاني براي شركت در نهمين دوره رقابت هاي اسكي روي چمن بزرگسالان جهان و گراميداشت هفته دولت امروز پنج شنبه وارد كشور و پيست بين المللي ديزين كرج شدند.

رییس فدراسیون اسكی به خبرنگار ایرنا گفت: از این تعداد 27 نفر اسكی باز هستند كه شش نفر آنان را بانوان اسك باز كشورهای ایتالیا، سوییس ، هند، اتریش و چك تشكیلمی دهند.

' عیسی ساوه شمشكی ' افزود: همچنین 30 اسكی باز داخلی كه پنج نفر آنان را بانوان تشكیل می دهند در قالب تیم ملی در این مسابقات شركت خواهند كرد.

وی اضافه كرد: این اسكی بازان امروز را در دیزین به آماده سازی و تمرین می پردازند و از فردا به مدت دو روز در رشته سرعت ' سوپر جی ' و مارپیچ بزرگ با هم به رقابت می پردازند.

وی گفت : ' هانس پیتر برندل ' از كشور اتریش به عنوان نماینده فدراسیون جهانی نظارت بر این مسابقات جهانی روی چمن را بر عهده دارد.

ساوه شمشكی افزود: برترین های این رقابتها برای شركت در فینال مسابقات جام جهانی نیمه شهریور ماه امسال راهی كشور اتریش خواهند شد.

وی یادآور شد: تیم اسكی روی چمن گروه بزرگسالان ایران در سال 2005 میلادی كه در پیست بین المللی دیزین كرج برگزار شد ، رتبه پنجم را به خود اختصاص داد.

اكنون در كشورمان 10 هزار اسكی باز در رشته ها و گروه های مختلف سنی در 15 استان ساماندهی شده اند كه 30 درصد آنان را بانوان تشكیل می دهند.ك/3

694/ 692

سرخط اخبار استان‌ها