۹ مرداد ۱۳۹۱، ۱۹:۱۷
کد خبر: 80253924
T T
۰ نفر
كرانچار: اميدوارم سه امتياز بازي با راه آهن را كسب كنيم

اصفهان – سرمربي تيم فوتبال فولاد مباركه سپاهان گفت: اميدوارم در ديدار فردا با راه آهن، سه امتياز بازي را كسب كنيم.

به گزارش ایرنا، ' زلاتكو كرانچار 'روز دوشنبه در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار داشت: با كسب سه امتیاز بازی با راه آهن می توانیم در كنار تیم های پیروزی، استقلال و تراكتورسازی كه از تیم های قوی در لیگ به شمار می آیند، یكی از مدعیان قهرمانی باشیم.

وی به حضور نداشتن ' محمد غلامی ' و ' محرم نوید كیا ' در بازی با راه آهن اشاره و اضافه كرد: این دو بازیكن با امادگی همراه تیم هستند اما به دلیل اینكه مدتی بازی نكرده اند نیاز به زمان بیشتر دارند و تنها در صورت نیاز در بازی با راه آهن از آنها استفاده خواهد شد.

وی گفت: این تیم مصدوم ندارد و با همان وضع و تركیب تیمی گذشته در بازی حاضر خواهد شد.

وی اضافه كرد: تیم فوتبال سپاهان شروع خوبی در لیگ برتر داشت و ما همیشه به بازیكنان خود در زمینه كسب امتیازهای خوب تاكید داریم.

سرمربی تیم سپاهان با بیان این كه این تیم در ادامه بازی های لیگ دارای شرایط مطلوبی خواهد بود، اضافه كرد: علاوه بر كسب سه امتیاز، یكی دیگر از اهداف ما در بازی با راه آهن بهبود كیفیت بازی بازیكنان است.

كرانچار گفت: با حفظ آمادگی و شكل اصلی این تیم و بازیكنانمان امیدواریم علاوه بر موفقیت در لیگ برتر فوتبال ایران در لیگ آسیا و رو در رویی با تیم الاهلی نیز موفق باشیم.

وی از هواداران این تیم خواست مانند گذشته با حضور در محل بازی، تیم فوتبال سپاهان را همراهی كنند.

دیدار تیم های سپاهان و راه آهن از هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران ساعت 22 سه شنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می شود.

' حسن زرگر ' قضاوت این بازی را بر عهده دارد.

پ / 90 /1042/ 607

سرخط اخبار استان‌ها