۲۷ تیر ۱۳۹۱، ۱۷:۱۶
کد خبر: 80234510
T T
۰ نفر

عابدزاده در تمرين تيم پرسپوليس شركت كرد

۲۷ تیر ۱۳۹۱، ۱۷:۱۶
کد خبر: 80234510
عابدزاده در تمرين تيم پرسپوليس شركت كرد

تهران - امير عابدزاده كه روز دوشنبه در تمرين سرخپوشان حاضر شده و تمرين نكرده بود،‌ امروز (سه شنبه) اولين تمرين خود را با تيم پرسپوليس تهران انجام داد.

به گزارش ایرنا و به نقل از تارنمای رسمی باشگاه پرسپولیس تهران، تمرین روز سه شنبه سرخپوشان با 24 بازیكن آغاز شد كه در ادامه با آغاز تمرینات تاكتیكی و بازی فوتبال همراه شد. امیر عابدزاده كه زیر نظر مربی دروازه بان ها كار می كرد، از جمع بازیكنان جدا شد.

تمرین امروز (سه شنبه) بازیكنان تیم پرسپولیس تهران، بعد از گرم كردن و دویدن به انجام تمرینات تاكتیكی و دو به دو اختصاص داشت. 'آقا وسط' از دیگر برنامه های تمرین بود. در زمان این تمرین شهاب گردان، مسعود داستانی و امیر عابدزاده توسط 'احمد ناجی' مربی مصری دروازه بان های تیم پرسپولیس تهران تمرین داده شدند.

سرخپوشان در مرحله اصلی تمرین به دو گروه تقسیم شدند. یك گروه بازی فوتبال با یك دروازه را در دستور كار داشتند و گردان درون دروازه آنها بود و این بخش تمرین زیر نظر محسن عاشوری و 'پدرو بارنی' مربیان تیم انجام شد.

گروه دوم شامل 9 بازیكن بود كه انتقال توپ از خط میانه به خط حمله را طبق طرح 'مانوئل ژوزه' و زیر نظر خود او انجام می دادند و داستانی هم باید جلوی ضربات مهاجمان را می گرفت.

گفتنی است، سرخپوشان صبح فردا (چهارشنبه) آخرین تمرین خود قبل از بازی با تیم صنعت نفت آبادان را انجام خواهند داد.

'نیلسون كوره آ جونیور' دروازه بان برزیلی و گزینه دروازه بانی سرخپوشان، امروز (سه شنبه) در اواخر تمرین سرخپوشان در مجموعه ورزشی درفشی فر حضور پیدا كرد.

نیلسون كه تا فصل گذشته در تیم 'گیمارش' پرتغال بازی می كرد، برای پیوستن به پرسپولیس، بامداد امروز به تهران آمد تا مذاكراتی را با این باشگاه انجام دهد.

ورزشی. ** 9118 ** 1589