۷ خرداد ۱۳۹۱، ۱۲:۱۵
کد خبر: 80154395
T T
۰ نفر

اخبار كوتاه ورزشي

۷ خرداد ۱۳۹۱، ۱۲:۱۵
کد خبر: 80154395
اخبار كوتاه ورزشي

تهران - دو تيرانداز المپيكي ايران در ادامه رقابت هاي جام جهاني تيراندازي در مونيخ آلمان از راهيابي به هشت نفر برتر اين مسابقات بازماندند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در مرحله نهایی این رقابت ها در ماده تفنگ50متر سه وضعیت زنان مه لقا جام بزرگ تیرانداز المپیكی ایران با كسب امتیاز 575 در رده چهل ویكم قرار گرفت و الهه احمدی دیگر نماینده المپیكی كشورمان كه شروع خوبی در این رقابت ها داشت در پایان با امتیاز 565 هفتاد و یكم شد.

براساس این گزارش، تیرانداز هنگ كنگی با 591 امتیاز به مقام قهرمانی این دوره رسید و تیرانداز چینی با كسب امتیاز 588 مقام دوم را از آن خود كرد و ملی پوش آلمانی با 585 امتیاز در جایگاه سوم ایستاد .

تیم ملی ایران با حضور سه ورزشكار شامل مه لقا جام بزرگ ، الهه احمدی و ابراهیم برخورداری در مسابقات جهانی آلمان شركت كرده است .

**نهمین صعود سراسری ویژه زنان به قله سه هزار و 600 متری دونا از مسیر روستای دونا باهدف آموزش و آشنایی با پوشش گیاهی منطقه 19 خرداد ماه برگزار خواهد شد.

هیات كوهنوردی استان تهران همچنین به منظور ارایه برنامه و راهكار در مورد فعالیت كوهنوردی زنان استان گردهمایی با حضور مربیان و زنان ورزشكار برگزار خواهد كرد .

این گردهمایی شنبه - نهم خرداد ماه - در محل همایش های سازمان های مردم نهاد شورای شهر تهران برگزار خواهد شد.

ورزشی **1828**
۰ نفر