۱ اردیبهشت ۱۳۹۱، ۱۶:۲۹
کد خبر: 80088197
T T
۰ نفر

بستان آباد، تبريز- امام جمعه بستان آباد گفت: ديپلماسي ايراني در استفاده از انرژي صلح آميز هسته اي احترام متقابل است.

حجت الاسلام سیدرضا رضوی در خطبه های نمازجمعه این شهر با اشاره به مذاكرات 1+5 در استانبول اظهاركرد: در این مذاكرات غربی ها بعد از 10 سال سرانجام به حق مسلم ایران در استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای اعتراف كردند.

وی گفت: همانطوری كه رهبر معظم انقلاب استفاده از انژی هسته ای در كاربردهای نظامی و ساخت بمب را حرام می دانند و استفاده آن را به عنوان انرژی پاك در جهت پیشرفت كشورمی پذیرند جهان به عینه شاهد شدند كه ایران در خط رهبری و برای استفاده آن در راه صلح آمیز تلاش می كند.

وی همچنین ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: با گذشت 33 سال از فرمان تشكیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، كشور از وجود این نیروی مخلص و ولایی بهره مند شده است.

حجت الاسلام رضوی با بیان اینكه دشمن درصدد است جایگاه و ارزش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را زیر سوال ببرد، اظهاركرد: باید همه مردم و مسوولان با توجه به اهمیت و جایگاه سپاه پاسداران برای این نهاد ارزش قایل شوند.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع نیروهای انتظامی مبنی بر حركت مسوولان به سمت رضایت مندی خداوند و رابطه با مردم تاكید كرد: تامین رضایت مردم و تلاش برای آسایش و آرامش مردم از سوی مسوولان كه همواره از خواسته های رهبری است باید مورد توجه قرار گیرد.

7239/7223/587

سرخط اخبار استان‌ها