۱۰ فروردین ۱۳۹۱، ۸:۱۸
کد خبر: 80054663
T T
۰ نفر

تبريز- سرپرست سازمان صنايع و معادن و مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي گفت: برنامه عظيم 'مهرماندگار' كه رييس جمهوري در پيام نوروزي به آن اشاره كرد در حوزه صنعت استان به سرعت عملي خواهد شد.

محمدعلی عسگری روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار كرد: آذربایجان شرقی پروژه های بسیاری در حوزه صنعت و معدن در حال اجرا دارد كه امیدواریم با برنامه ریزی صحیح بتوانیم این پروژه ها را به اتمام رسانده و به مرحله تولید برسانیم.

وی افزود: با توجه به اشتراكات پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب و رییس جمهوری، امیدواریم بتوانیم با اتمام پروژه ها با تحقق شعار امسال، در راستای ایجاد شغل، رونق تولید ملی و حمایت از سرمایه گذاری گام برداریم.

عسگری گفت: در سالی كه به نام 'تولید ملی، حمایت از كار و سرمایه ایرانی' نامگذاری شده است تلاش خواهیم كرد در كنار اتمام پروژه های نیمه تمام و حمایت از سرمایه گذاران، بسترهای لازم برای اجرای پروژه های و سرمایه گذاری های جدید فراهم سازیم.

وی ادامه داد: با این كار علاوه بر ایجاد كار و حمایت از سرمایه ایرانی، به تولید ملی نیز كمك خواهیم كرد.

سرپرست سازمان صنایع و معادن آذربایجان شرقی ابراز كرد: سال گذشته 22 هزار فرصت شغلی در بخش صنعتی استان ایجاد شده بود كه نشان از ظرفیت های این بخش در اشتغالزایی و سرمایه گذاری دارد.

مدیرعامل شركت شهرك های صنعتی آذربایجان شرقی تاكید كرد: در سال جاری در حوزه شهرك های صنعتی و در حوزه های مختلف صنعتی به صورت اختصاصی وارد عمل شده و میزان سرمایه گذاری ها در این شهرك ها را ارتقا خواهیم داد.

7237/587
۰ نفر