۱۰ اسفند ۱۳۹۰، ۱۹:۵۳
کد خبر: 80014006
T T
۰ نفر

كرج - رييس هيات نظارت انتخابات البرز گفت: ليست تاييد صلاحيبت شده هاي كانديداهاي نهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در اين استان تغيير نمي كند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام 'محمد حسین روحی یزدی' عصر روز چهارشنبه در حاشیه همایش نمایندگان فرماندار كرج در جمع خبرنگاران درمورد اعلام روز گذشته شورای نگهبان در خصوص تایید صلاحیت هشت كاندیدای دیگر افزود : این كاندیداها تائید صلاحیت شده بودند اما نقص پرونده داشتند و به آنها مهلت داده شده بود كه مدارك خود را تكمیل كنند.

وی تاكید كرد: این اقدام به دلیل ایجاد این فكر صورت می گیرد كه تا آخرین لحظه اذهان عمومی را بر این باور نگه دارند كه تائید صلاحیت می شوند، اما این امر ممكن نبوده و بعد از اعلام نظر نهایی شورای نگهبان هیچ چیز تغییر نمی كند.

روحی ادامه داد: همچنین برخی افراد با سوء استفاده از تشابه اسمی در كرج اقدام به تبلیغات انتخاباتی كرده اند كه خلاف قانون بوده و با آنها برخورد می شود.

وی اضافه كرد: متاسفانه برخی افراد رد صلاحیت شده از تشابه اسمی خود با دیگر كاندیداها سوء استفاده كرده و اقدام به تبلیغات انتخاباتی در سطح شهر كرده اند.

روحی یزدی گفت: این اقدام صرفا برای گمراه كردن مردم صورت گرفته و غیرقانونی است بنابراین باید با آن به جد برخورد شود كه در موارد گزارش شده برخورد نیز صورت گرفته است. ك/2

2818/1027

سرخط اخبار استان‌ها