۹ اسفند ۱۳۹۰، ۲۱:۲۰
کد خبر: 80011880
T T
۰ نفر

بجنورد - رييس ستاد انتخابات نهمين دوره مجلس در خراسان شمالي گفت: نامزدها بايد سعي كنند تبليغات انتخاباتي را بگونه اي مديريت كنند كه از احساسي شدن آن و در نهايت ايجاد فضاي خشونت، جلوگيري شود.

به گزارش ایرنا، 'سیدكریم سجادی' عصر سه شنبه در نشست هیئت اجرایی انتخابات شهرستان 'مانه و سملقان' اظهار داشت: باید ضمن تلاش برای ایجاد شور و نشاط انتخاباتی از ایجاد جو تنش، عصبیت و ناآرامی پرهیز شود تا مردم در كمال آرامش دست به انتخاب نامزدهای مورد نظر خود بزنند.

وی 'شركت گسترده مردم در انتخابات' ، 'اجرای انتخابات بر مبنای قانون' و 'شكل گیری مجلس مطلوب' را سه مولفه اصلی برای برگزاری انتخاباتی موفق دانست.

سجادی با اشاره به اینكه استكبار جهانی در تقابل با مدیریت نظام اسلامی برای ایجاد فاصله بین مردم و نظام تلاش می كند، تاكید كرد: انتخابات پیش رو به لحاظ برقراری امنیت، انتخاباتی بسیار مهم و حساس است.

'سیدمحمدرضا هاشمی' فرماندار شهرستان مانه و سملقان نیز در این نشست از تعامل و همكاری مطلوب اعضای ستاد انتخابات این شهرستان ابراز رضایت كرد و گفت: مردم همیشه همگام با سیاست های نظام بوده و دولت را در اجرای اهدافش یاری كرده اند.

شهرستان 100 هزار نفری مانه و سملقان به همراه شهرستان های جاجرم و گرمه، جزو حوزه انتخابیه بجنورد محسوب می شوند كه مجموعا دارای دو كرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی هستند.

اكنون 12 نامزد انتخاباتی در این حوزه انتخابیه سرگرم رقابت هستند. ك/2

7185/623/626

سرخط اخبار استان‌ها